24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyası

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

koray.kodris

Site Gezgini
Sayın Meslektaşlarımızı,

Bilindiği üzere talep eden öğretmenlerimize kısa bir süre için platformumuzu ücretsiz kullandırıyoruz. 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle bir yıllık üyelik bedelimizde öğretmenlerimize özel %50 indirim kampanyası düzenliyoruz. 26 Kasım Pazar akşamına kadar geçerli kampanyamızdan tüm öğretmenlerimiz %50 indirimle yararlanabilir.

İndirim Kodu:OG24KASIM

Kodris Ekibi

Ekli dosyalar

• kodris 24 Kasım.png
    kodris 24 Kasım.png
    95.4 KB · Görüntüleme: 226
Öğretmenler için güzel bir kampanya, 65 TL ye bir yıl boyunca eğitim döneminde kullanılabilir, labaratuar imkanı olmayan okullarda akıllı tahtadanda algoritma kurma eğitimi verilebilir, Teşekkürler

Bence de bizim gibi Python anlatan/anlatacak olanlar için iyi bir fırsat. Kimse bahsetmemiş ancak , yaklaşık bir hafta önce sisteme tüm konuların 2 sayfalık hem kod hem blok modunda konu anlatımları eklendi. Konu ismine tıklayında PDF şeklinde açılıyor. Bizim gibi kaynak arayanlar için bulunmaz fırsat. Bana da geçici olarak ücretsiz kullanıma açmışlardı şimdi fırsattan yararlanıp kaynak oluşturma vakti :)

Sevgili Öğretmenlerimiz,

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle düzenlediğimiz %50 İndirim kampanyamız bu akşam sona eriyor. Kampanya kodunuzu bu akşam 00:00‘a kadar kullanabileceğinizi size hatırlatmak isteriz.
İndirim Kodu: OG24KASIM

Sevgili Öğretmenlerimiz;

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle gerçekleştirdiğimiz kampanyamıza gösteriş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda %50 İndirim Kampanyamızı 30 Kasım Perşembe akşamına kadar uzatmış bulunmaktayız. 30 Kasım akşamına kadar aşağıdaki kodu kullanarak Kodris Studio üyeliğinden %50 indirim ile yararlanabilirsiniz.

İndirim Kodu: OG24KASIM

Ekli dosyalar

• 24Kasim.PNG
    24Kasim.PNG
    21.8 KB · Görüntüleme: 17
250 sahneden sonra bitiyor mu hocam. sonrasında eğitimini gerçek ortamda kullanabileceği kodris+ tarzı kitap vb. kaynaklarınız var mı.

250 sahneden sonra bitiyor mu hocam. sonrasında eğitimini gerçek ortamda kullanabileceği kodris+ tarzı kitap vb. kaynaklarınız var mı.

Merhaba,

Ortaokul versiyonumuz 25 konu 250 sahneden oluşmaktadır. Yakın zamanda Kodris Game ve Developer adında Kodris Studio devamı olan ürünlerimizinde tanıtımını yapacağız.

kodris spam gibi sms mail surekli yagdiriyor. ayrica ucret politikasini da hic mi hic dogru bulmuyorum.

Game de çocuklar oyun geliştirebilecek diye düşünüyorum ?

Merhaba ,

Evet , Kodris Studio ile Python temelli gerçek kodlama eğitimi alan öğrencilerimiz , yakın zamanda geliştirmesini tamamlamayı planladığımız Kodris Game ile İOS , Android ve Windows platformlarına uygun gerçek oyunlar geliştirebilecekler.

Sevgili Öğretmenlerimiz,

Sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda uzattığımız Öğretmenler Günü kampanyamızın BUGÜN son günü. Bu akşam 00:00'a kadar kampanya kodunuzu kullanıp; %50 indirimden faydalanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kampanya Kodu: OG24KASIM

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri