24 kasım öğretmen videosu

Kodla Büyü

Ankany

Aktif Üye
Merhaba arkdaşlar.
24 kasım programında gösterilmek üzere 3-4 dakikalık bir video lazım bana. Konu söylenmedi ancak, günün anlamına uygun bir video olmalı.
Elinde böyle bir video olan varmı aramızda, yardımcı olabilirmi?
Video öğretmenler tarafından etkinlik anında izlenecek...

Hocam kendi okulunuz ile ilgiliyse ben olsambu güne kadar çektiğiniz resimlerle videolarla bir video hazırlardım, sadece öğretmenlerin olduğu bir ortamda izlenecekse. Benden de 10 yıl önce istenmişti o zamanlar Kurtlar Vadisi çok meşhurdu bir video yapmıştım konuşma baloncukları çıkarmıştım fotoğrafların başından, bu filmin repliklerini falan kullanmıştım gülmekten ölmüştü öğretmenler ilk defa bu kadar eğlenceli bir kutlamamız oldu demişlerdi. Ancak herkes olacaksa bu fikir uygun olmaz tabi.

Ardahanlı meslektaşlarımızın "öğretmen için çal" adlı bir videosu vardı. İşinize yarar mı bilmem ama bir bakın derim.

Müzikal bir videodur.

Burda da varmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese çok teşekkür ederim katkılarından dolayı.
Okulda yeniyim, dolayısıyla resim arşivim yok, zamanda zaten kısıtlı, tatil vs.
Aslında geçen sene kendim öğrencilerden evde,sokakta 5-10 saniyelik mesaj-kutlama videoları çekmelerini istemiş, onları birleştirip video izletisi yapmışyım, çok güzel eğlenceli olmuştu, çok beğenilmişti. Bu sene yer değiştirdim, yeni ortam, çocuklar yeni,ve kutlama programından bana düşen payı gıyabımda öğrendim :) neyse, aklına başkaca video örneği gelen not düşerse sevinirim.
Sağlıcakla kalın.

Geri