24 Kasım Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun!

Kodla Büyü

metafor

Site Admin
Yönetici
Çocuklarımız, ülkemiz ve geleceğimiz için emek veren Saygıdeğer Öğretmenlerimiz;

24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

upload_2021-11-24_10-58-40.png

BBNET

Teşekkürler BBNET. Tüm arkadaşların öğretmenler gününü kutluyorum.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Tüm Öğretmen arkadaşlarımızın 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

Ekli dosyalar

• 24kasim2021.jpg
    24kasim2021.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 24
Bana öğretmenler günü kadar samimiyetsiz gelen başka bir gün yok. Öğretmenler günü kutlamalarını gördüğüm zaman aşırı doz samimiyetsizlikten tüylerim diken diken oluyor. Toplumda ve devlet katında maddi manevi en çok aşağılanan bir meslek grubunun sanki çok değer veriliyormuş gibi gününün kutlanması çok tuhaf geliyor bana. Üstelik öğretmenlerin kendini kaptırıp bu günü kutlamaları daha bir tuhaf geliyor. Arkadaşlar sizi umursayan hiç kimse yok, ne diye sanki bir öneminiz varmış gibi gününüzü kutluyorsunuz. Bu günün kaldırılması lazım. ...miş gibi yapmaya gerek yok.

Birilerinin öğretmenlik mesleğine yeterli/gerekli/ vs. değeri kıymeti verip vermemesi, bu mesleğin kıymetini azaltmaz hocam. 24 Kasım da öğretmenlerin sorunlarını kutlamıyoruz, ÖĞRETMENLER GÜNÜ nü kutluyoruz. Kızgın olabilirsiniz ancak unutmayın: Güneş balçıkla sıvanmaz...

Geri