2023 Model Uygulamalar

Kodla Büyü
SCRCPY.
Telefonu usb kablo ile bilgisayara bağlıyorsunuz, telefonda geliştirici seçeneklerini aktif hale getiriyorsunuz, daha sonra windowsta scrcpy uygualamasını başlatıyorsunuz.Telefon ekranı bilgisayarda. Fare ile bile yönetiyorsunuz. Bir de bunun sndcpy uygulaması varki bu da ses için kullanılıyor ama ben ihtiyaç duymadğım için kullanmadım.
Bu işi kablosuz olarak wifi veya bluetooth gibi teknolojilerile yapan bir uygulama var mıdır acaba? Kablosuz görüntü aktarımı gibi değil ama sizin söylediğiniz gibi yerinden yönetim ile yapabilen bir uygulama varsa çok iyi.

Bu işi kablosuz olarak wifi veya bluetooth gibi teknolojilerile yapan bir uygulama var mıdır acaba? Kablosuz görüntü aktarımı gibi değil ama sizin söylediğiniz gibi yerinden yönetim ile yapabilen bir uygulama varsa çok iyi.
Teamviewer yapıyordu sanırım

Benim tavsiyem pdf düzenleme yazılımı olarak UPDF.

Son düzenleme:
Telefondan PC'ye gerektiğinde yazı gerektiğinde dosya gönderebileceğim çift yönlü çalışan bir program tavsiyeniz var mıdır? Ben kullandığımdan hiç memnun değilim.
Airdroid kullanıyordum bir ara.
Şimdi bir ucu type-c diğer ucu usb olan flash belleklerden aldım. O şekilde daha iyi bence. Wi-Fi ağ vs olmadan da aktarım yapmak istediğim için

Son düzenleme:
Her Print Screen tuşuna bastığımda ekran görüntüsünü otomatik olarak png, jpg vs uzantıda önceden belirlenmiş klasöre kaydeden bir program var mı? pilgrim Lightshot demişti. Sanırım onda da yoktu, yanlış mı hatırlıyorum.

Benim tavsiyem pdf düzenleme yazılımı olarak UPDF.
Greenshot işinizi görür hocam. Windows için ücretsiz.

Olmazsa olmazlarım:

Listary - Uygulama başlatıcı ve arama bir arada. Çift Ctrl basınca açılıyor... Aç/Kaydet diyaloglarına da kendini ekliyor. Windows gezgininde yazmaya başlayınca da o an görünenler arasında arama yapıyor vs...

Everything - NTFS sürücülerini indexler ve anında arama sonuçlarını getirir. Bu varken windowsun arama indisleyicisini kapatıyorum.

Arsclip - pano yöneticisi. kopyala (ctrl+c) yapılan son şeyleri hatırlar. Ctrl+shift+V (veya başka bir kısayol) ile bunlara eriştirir. (Bu arada windows 10 da bunun basit hali bir özellik olarak var. Win+V ile başlatılıyor aktif ise özellik.)

X-Mouse Button Control - En az 5 veya 7 tuşlu bir fare ile ilave tuşlara her ne isterseniz yaptırabiliyorsunuz. Ben kopyala/yapıştır ve ses aç/azalt tercih ediyorum. Logitech m590 vb. bir fare ile iyi oluyor. Logitech veya fare üreticisinin kendi programlarından daha küçük ve çok daha marifetli. İstenirse farklı uyuglamarda farklı işlevler. Basılı tutunca daha da farklı işlevler, makrolar vs. de atanabiliyor tuşlara...

xplorer2 - Çift panolu dosya yöneticisi. Norton Commander vb. gibi. Bunu alıştım. Daha iyisi Directory Opus. Bunlarla inanılmaz şeyler yapılıyor dosya yönetimi adına... Ama alıştıysanız ve bunların olmadığı bir bilgisayara oturursanız eliniz kolunuz bağlı gibi hissediyorsunuz... Benzer ücretsiz alternatifler de çok marifetli. FreeCommander XE vb. gibi...

Şart değil ama lazım olur: https://www.glideapps.com/ - Bir google e-tablosunu anında mobil uygulamaya dönüştürüyor. 500 satırlık veriye kadar ücretsiz.

Son olarak, ilginç veya farklı programlar arıyorsanız tavsiyem https://shellcity.net/ (bir süredir güncellenmiyor ama çok şey var keşfedecek...) ve https://www.donationcoder.com/ , forumları...
Çok beğendim.

Hava Trafiği
Deniz Trafiği

alpemix meb internet altında da çalışan uzaktan bağlantı programı hem meb hem özel interneti olan herkesin bilgisayarına uzaktan yardım ile erişme imkanı

Geri