2022 - 2023 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Geliştirme Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Merhabalar
Elinde
Bilişim Teknolojilerinin Temelleri - BEP Planı

olan var mı?
Elimde olanlar:

Bilişim Teknolojilerinin Temelleri - 9
Mesleki Gelişim Atölyesi - 9
Nesne Tabanlı Programlama - 10
Mikrodenetleyici - 12

Not: Tarihler güncel değildir

Ekli dosyalar

• bep_btt.rar
    19.6 KB · Görüntüleme: 262
  • bep_mg.rar
    16.2 KB · Görüntüleme: 137
  • bep_mikrodenetleyici.rar
    18.6 KB · Görüntüleme: 85
  • bep-ntp.rar
    18.5 KB · Görüntüleme: 184
Son düzenleme:
Arkadaşlar elinde
-web tabanlı uygulama geliştirme
-mobil uygulamalar ve
-grafik ve canlandırma

BEP Planları olan var mı?

Merhaba arkadaşlar
Belki sizlere de yazı ulaşmıştır. Artık günlük plan da istenmeye başladı okul idareleri tarafından. Yazılım geliştirme dalı için elinde günlük planı olan veya günlük plan hazırlama şablonu olan varsa paylaşabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar
Belki sizlere de yazı ulaşmıştır. Artık günlük plan da istenmeye başladı okul idareleri tarafından. Yazılım geliştirme dalı için elinde günlük planı olan veya günlük plan hazırlama şablonu olan varsa paylaşabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• gunlukplan.zip
    12.5 KB · Görüntüleme: 483
Teşekkür ederim hocam. Şablon derken yanlış anlatmışım.
Yıllık plandan bilgileri kendisi çeken kendisi günlük plan hazırlayan bi şablon var mı yazayım :)

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MESEM
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI
BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ DALI
9 BİLİŞİM SİSTEMLERİ
10 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN TEMELLERİ
10 PROGRAMLAMA TEMELLERİ
10 OFİS PROGRAMLARI
10 BİLGİSAYARLI TASARIM UYGULAMALARI
11 AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMİ
11 BİLGİSAYAR DESTEKLİ UYGULAMALAR
11 ELEKTRONİK UYGULAMALARI
12 MİKRODENETLEYİCİ
12 SİSTEM BAKIM VE ONARIM
Arkadaşlar MESEM Programı Bilişim Teknolojileri Alanı Bilgisayar Teknik Servisi Dalı için 2022 2023 tüm yıllık planlarını iyi kötü yaptım. Siz yine bir kontrol edin isterseniz. Birde ricam olacak arkadaşlar planlarınızı lütfen excelde yapınız. Wordde sonradan düzenlemek zaman alıyor zor oluyor. Birde yılık planları lütfen sade ve az sayfa olacak şekilde hazırlamaya çalışınız. Çünkü planları yıl içinde deftere yazması bile uzun olursa zaman alıyor. Ders bilgi formlarında anlatılmak isteneni birkaç kelimeyle özetle yeter. Ders bilgi formlarında yazan ne varsa olduğu gibi planlara kopyalamak plan yapmak değildir. Derste anlatılacak bütün konuların detayını planda göstermeye ne gerek var. Az ve öz olsun bu şekilde öğretmen daha esnek ders anlatabilir. Ofis programlarını ben hazırladım, diğerlerini oradan buradan bulup düzenleyerek yaptım.
Meslek lisesinde idarecilik yaparken Mesem programına ben bakıyordum, aklınıza takılan çözemediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım. Sorularınız için e posta adresim ekteki dosyada mevcuttur.

Ekli dosyalar

• 2022-2023-BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ DALI-YILLIK-PLAN-yigithoca.rar
    85.4 KB · Görüntüleme: 287
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MESEM
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI
BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ DALI
9 BİLİŞİM SİSTEMLERİ
10 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN TEMELLERİ
10 PROGRAMLAMA TEMELLERİ
10 OFİS PROGRAMLARI
10 BİLGİSAYARLI TASARIM UYGULAMALARI
11 AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMİ
11 BİLGİSAYAR DESTEKLİ UYGULAMALAR
11 ELEKTRONİK UYGULAMALARI
12 MİKRODENETLEYİCİ
12 SİSTEM BAKIM VE ONARIM
Arkadaşlar MESEM Programı Bilişim Teknolojileri Alanı Bilgisayar Teknik Servisi Dalı için 2022 2023 tüm yıllık planlarını iyi kötü yaptım. Siz yine bir kontrol edin isterseniz. Birde ricam olacak arkadaşlar planlarınızı lütfen excelde yapınız. Wordde sonradan düzenlemek zaman alıyor zor oluyor. Birde yılık planları lütfen sade ve az sayfa olacak şekilde hazırlamaya çalışınız. Çünkü planları yıl içinde deftere yazması bile uzun olursa zaman alıyor. Ders bilgi formlarında anlatılmak isteneni birkaç kelimeyle özetle yeter. Ders bilgi formlarında yazan ne varsa olduğu gibi planlara kopyalamak plan yapmak değildir. Derste anlatılacak bütün konuların detayını planda göstermeye ne gerek var. Az ve öz olsun bu şekilde öğretmen daha esnek ders anlatabilir. Ofis programlarını ben hazırladım, diğerlerini oradan buradan bulup düzenleyerek yaptım.
Meslek lisesinde idarecilik yaparken Mesem programına ben bakıyordum, aklınıza takılan çözemediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım. Sorularınız için e posta adresim ekteki dosyada mevcuttur.
Teşekküler hocam eline sağlık

Geri