2020000262 - 2.02.01.03.001 - Bilgisayar Destekli Tasarım (AUTODESK FUSION 360) Kursu

Kodla Büyü

dirhem

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar kurs onaylandı, ebadan giriş yapılabilir diyor, kurs bugün başlıyor, nereden giriş yapabilirim, eba/ mesleki gelişim bölümünde bulamadım nelere dikkat etmem gerekiyor kurs bireysel hızda mı ilerliyor yoksa belli bir programı var mı? Son bir yılda uzaktan eğitim sistemindeki değişikliklere hakim değilim kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: H_M
Merhaba arkadaşlar kurs onaylandı, ebadan giriş yapılabilir diyor, kurs bugün başlıyor, nereden giriş yapabilirim, eba/ mesleki gelişim bölümünde bulamadım nelere dikkat etmem gerekiyor kurs bireysel hızda mı ilerliyor yoksa belli bir programı var mı? Son bir yılda uzaktan eğitim sistemindeki değişikliklere hakim değilim kusura bakmayın.
Henüz mail gelmedi. Mail gelip ayrica bilgilendirme sms i geldiginde eba da mesleki gelişim bölümünde görürsünüz egitim ile ilgili bölümü

Hocam ben de başvuru yaptım fakat benimki işlemde görünüyor. Onaylanmamış..Acaba onaylanır mı

2.02.01.03.001 - Bilgisayar Destekli Tasarım (AUTODESK FUSION 360) Kursu hala ebada kurslarım kısmında gözükmüyor. Açılınca haber eder misiniz?

Az önce mesaj geldi ama mail gelmedi henüz. Bugün yarın açılır diye bekliyorum.

Siteye üye oldum ancak okulumun adı yoktu profilim tam oluşmadı programı indiremedim nasıl bir yol izlemeliyim

Geçen hafta bitirdim bu kursu. 2-5 dakikalık videolar şeklinde görsel eğitim, süre 15 gün, ilk defa bu tarz bir program kullanacaklar için süre kısa geldi bana. Eğitimdeki program ile güncel program menüleri arasında farklılıkar var bazen yoruyor insanı bu durum.

Geçen hafta bitirdim bu kursu. 2-5 dakikalık videolar şeklinde görsel eğitim, süre 15 gün, ilk defa bu tarz bir program kullanacaklar için süre kısa geldi bana. Eğitimdeki program ile güncel program menüleri arasında farklılıkar var bazen yoruyor insanı bu durum.
Hocam sınavı zorlayıcı mıydı? Yoksa temel düzeyde miydi?

1 Haziran itibariyle başlayacak uzaktan eğitim için Eba'ya eklenecek videolar mı izlenip ardından yine sınav mı yapılacak?

Geri