2020000246 2.01.02.04.006 - Zihin Haritaları Kursu

Kodla Büyü

dav_ay

Aktif Üye
Kursun sınav cevap anahtarında yanlışlık var. Sınavı başarıyla geçen hiçbir katılımcı yok şu ana kadar. Sınavda genellikle 4 doğru 6 yanlış ya da 3 doğru 7 yanlış alınabiliyor. Cevap Anahtarı hatalı olarak değerlendirme yapıyor...

Kursu bende aldım ama sınavına girmedim eğer sınava girenler varsa cevaplarını alırlarsa sevınırız eğer sistemsel düzelme olmazsa çoğumuz başarısız olacağız.

Müze eğitiminde sorular bölüm sonu pdf den gelmişti sorularda hata yoktu ama burada sorularda hata olduğu ifade ediliyor.

Arkadaş gel de kafayı yeme. Şu hatayı öğretmen yapsa başına gelmeyen kalmaz. Koskoca bakanlık 10 soruluk sınavda cevap anahtarını yanlış giriyor. Bir iş de düzgün olsun be...

Müze Eğitimide Aynı şekildeydi
Müze kursunda da kesinlikle yanlışlık var.

Hatta bugün dijital girişimcilik kursu vardı. Orda da bir sorunun birden fazla cevabı vardı.

Bakanlığa nasıl bildirebiliriz o sorunun ekran görüntüsünü atmak istiyorum bakanlığa.

Ben de başladım ama bitirmedim 1 saattir eba açılmıyor zaten niyeyse, bu mesleki gelişim kurslarında da puan veriyor mu?Hoş puanı ne yapacağım hiç bir şey de:)

Geri