2020000230 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
"Eğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim adresi: https://www.netacad.com/portal/course/1101366 Eğitim Saatleri : Salı ve ÇarşambEğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim adresi: https://www.netacad.com/portal/course/1101366 Eğitim Saatleri : Salı ve Çarşamba 18:30 Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi: MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniza 18:30 Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi: MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz"

mesajı mebbisten geldi.Yalnız mail adresine herhangi bir aktivasyon-giriş - şifre gelmedi. Kendim cisco - netacad üyeliğini yaptım. Ama mevcut katılabilinecek kurslar listesinde course/1101366 nolu siber güvenliğe giriş kursu yok. Olan siber güvenlik kurslarının da numarası course/1101366 değil.

Kendi oluşturdugum netacad üyeliğimle
https://www.netacad.com/portal/course/1101366 adresine gidince

• You do not have permission to access this class instance for the specified purpose.
Access Denied

Sorry, the page you requested cannot be found.

yok netacad kendisi mail yollayıp da oradan girilecekse kurstan ne kadar zaman önce o mail gelecek?
Kurs da yarın başlıyor. Eminim aynı durumda olan epey kişi vardır. Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Aynı durumdayım. Ben hesap oluşturmadım.
Sanırım bugün yarın mail gelir diye düşünüyorum.
Benim merak ettiğim konu da atıyorum bir gün kursun saatini kaçırdık, daha sonradan eğitimi açıp izleyebilir miyiz acaba?

Mail geldi linke tıklayıp hesap oluşturuyorsun ama ders linki hala çalışmıyor. Dersi kaçırınca nasıl oluyor bir bilgim yok

Company olarak "YANDEX REKLAMCILIK HIZMETLERI LIMITED SIRKETI" mı seçeceğiz zorunlu olarak?

Mail geldi bugün, fakat netacad sanırım yoğunluktan açılmıyor.
Kullanıcıyı güç bela açtım, fakat giriş yapamıyorum.

bana mail geldi üyelik oluşturdum ama telefonda giriş yapmıyor hata veriyor. Bilgisayardan sorunsuz giriş yapabildim Sanırım ders linkinin yarın aktif edeceklerç

Arkadaşlar merhaba. Bende biraz önce kayıt oldum. Sisteme de girebildim ancak sorun şu ki tüm kurs ingilizce mi olacak bilgini var mı? Çünkü sistem hep ingilizce

Adsız.png

Sitede İngilizce ama hocanın anlatımı ve sınavı Türkçe, hoca canlı dersin kaydını ertesi gün siteye yüklüyor.

Ben şuan da izin işlemini yaptım,artık mail gelmesini mi bekleyeceğim , mail gelmeden yapmam gereken başka bir şey var mı arkadaşlar.

An itibari ile ben de kursa girdim.
Mail hesabınıza link geliyor. Tıkladığınızda direkt kurs sayfası geliyor. Tabii önceden cisco ve ilaveten netacad üyeliğinizi almayı unutmayın.

Arakadaşlar mebbise kayıtlı e-posta'ma üyelik linki gelmedi. Ben manuel mi kayıt olacağım anlamadım. Mebbis den izinleri de verdim

01.04.2020 - 17.04.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000230 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

NOT1: Eğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim adresi: https://www.netacad.com/portal/course/1101366 Eğitim Saatleri : Salı ve Çarşamba 18:30 Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi: MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz

NOT2: Katılacağınız hizmetiçi eğitim faaliyetine ait standart eğitim programına http://oygm.meb.gov.tr/dosyalar/StPrg/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

NOT3: Katılacağınız uzaktan eğitim faaliyeti için iletişim bilgileri paylaşım onayı vermeniz gerekmektedir. İlgili ekran Hizmetiçi Eğitim Modülüne eklenmiştir.

Yukarıdaki mail geldi. Linke tıklayarak cisco hesabı oluşturdum. Mebbis'ten izinleri verdim. Cisco hesabıyla giriş yapınca da sayfada aşağıdaki yazı çıkıyor:

Account not found

Sorry, we can't find a NetAcad account associated with this Cisco account.
Let us help you get back on track.

If you already have a NetAcad account, please log out and log back in with the email address you used for Networking Academy.

If this doesn't work, please visit the login help page for tips and to get support.

To learn more about Cisco Networking Academy and to create an account, please visit at our home page.

netacad üyeliği de alın demişsiniz. hesap oluşturma linki bulamadım? Login yapınca yine cisco giriş sayfasına yönlendiriyor. ayrıca netacad hesabı da mı gerekli? Bana başka bir mail gelmedi. Sadece yukarıda belirttiğim mail geldi. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

01.04.2020 - 17.04.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000230 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

NOT1: Eğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim adresi: https://www.netacad.com/portal/course/1101366 Eğitim Saatleri : Salı ve Çarşamba 18:30 Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi: MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz

NOT2: Katılacağınız hizmetiçi eğitim faaliyetine ait standart eğitim programına http://oygm.meb.gov.tr/dosyalar/StPrg/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

NOT3: Katılacağınız uzaktan eğitim faaliyeti için iletişim bilgileri paylaşım onayı vermeniz gerekmektedir. İlgili ekran Hizmetiçi Eğitim Modülüne eklenmiştir.

Yukarıdaki mail geldi. Linke tıklayarak cisco hesabı oluşturdum. Mebbis'ten izinleri verdim. Cisco hesabıyla giriş yapınca da sayfada aşağıdaki yazı çıkıyor:

Account not found

If you already have a NetAcad account, please log out and log back in with the email address you used for Networking Academy.

If this doesn't work, please visit the login help page for tips and to get support.

To learn more about Cisco Networking Academy and to create an account, please visit at our home page.

netacad üyeliği de alın demişsiniz. hesap oluşturma linki bulamadım? Login yapınca yine cisco giriş sayfasına yönlendiriyor. ayrıca netacad hesabı da mı gerekli? Bana başka bir mail gelmedi. Sadece yukarıda belirttiğim mail geldi. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de aynı şekilde ,kendim siteye üye oldum henüz mail gelmedi MEBBİS üzerinden iki gün önce izinlere onay vermiştim

Account not found

Merhabalar, aynı sorunu bende yaşıyorum, gerekli izinleri verdim, cisco hesabını kendim oluşturdum, netacad sayfasına yönlendiğinde "Sorry, we can't find a NetAcad account associated with this Cisco account." hatası alıyorum.

Sorunu çözebilen veya sonrasında çözen olursa yazarsa sevinirim. Sorunu eğer ben çözebilirsem bende buraya gerekli bilgileri yazacağım.

Teşekkürler.

Dün bende izin verdim ama hala mail gelmedi bana da liste güncellendikçe göndereceklerini söylediler

Geri