2019 Muğla İl Dışı

Kodla Büyü

sms7

Site Gezgini
Datça - Şehit Ersoy Yorulmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini yazmayı düşünen arkadaşlar, kaçıncı sırada ve kaç puanla yazacaklarını paylaşabilirler mi acaba?

Ben şuan değerlendiriyorum hocam. Yazarsam ilk sırada olur. 140 puanım var. Teknik servis alanı olduğunu fark ettim. O da biraz düşündürdü şu anda.

Ben şuana kadar hiç çalışmadım o alanda. Benim için dezavantajı bu. ☺️ Sizin kaç puanınız var hocam

Yatağan Turgut ve Bodrum Bitez dışında Böte mezunu arkadaşların yazabileceği okul yok. Bodrum'da kiralar çok yüksek. Yatağan'ı düşünen arkadaşlar var mı? Kaç puanla tercih yapacaksınız? Puanım 135

Yatağan Turgut ve Bodrum Bitez dışında Böte mezunu arkadaşların yazabileceği okul yok. Bodrum'da kiralar çok yüksek. Yatağan'ı düşünen arkadaşlar var mı? Kaç puanla tercih yapacaksınız? Puanım 135

Ben Bodrumda şu iki günde uygun kira bulursam yazacağım. Yatağanı da yazabilirim. 2. sırada yazacağım gibi. Puanım 122 bu arada. Ayın 20'si itibari ile de puanımda değişme olmayacak yine 122 puanım olacak.
Bodrumu şöyle yazabilirim, eskiden villama hırsız girmesin diye kışın ucuza kiraya verenler oluyordu şimdi öyle denk gelirse yazarım yoksa yazılacak gibi değil. Uzakta yerler var uygun fiyata ama bu sefer de yakıt parası vermek zorunda kalacağım.

224 ve 200 puanlı zümrelerim ikiniz de 1. Tercihe Bodrum mu yazdınız? 2. Ve 3. Tercihleriniz olacak mı? Nereleri yazacaksınız 2. Ve 3. Olacaksa?

daha karar veremedim. ev kiraları vs. düşündürüyor. Yazarsam birinci sıraya koymayı düşünüyorum. hayırlısı olsun herkese.

daha karar veremedim. ev kiraları vs. düşündürüyor. Yazarsam birinci sıraya koymayı düşünüyorum. hayırlısı olsun herkese.
Sordum ben hocam 1500-2000 arası kira bulabilirsiniz dedi.kendisinin de 1750 oturduğunu söyledi.
Benim eşim özel hastane çalışabildiği için bana uygun ,tercih sizin tabi ki

Kimseyi zan altında bırakmak istemem. Puan açıklayarak tercihleri manipüle eden arkadaşları gördük. Benim puanım 199 yazmıyorum. Bitezde bodrumda bekar arkadaşlar geçinemezler evde çay içersiniz ancak. Tabi doğudaki okullarınızda huzursuzsanız o çay cana can katar bilirim. İnşallah gönlünüzce olur.

Kimseyi zan altında bırakmak istemem. Puan açıklayarak tercihleri manipüle eden arkadaşları gördük. Benim puanım 199 yazmıyorum. Bitezde bodrumda bekar arkadaşlar geçinemezler evde çay içersiniz ancak. Tabi doğudaki okullarınızda huzursuzsanız o çay cana can katar bilirim. İnşallah gönlünüzce olur.

Hocam bence yazıp yazmamak bizim bölümde bir şeyi değiştirmez. Ben de o yüzden herkese söyledim puanımı aradığım okullarda görüştüğüm kişilere de söyledim arayanlara söyleyebilirsiniz dedim. Benim yazacağım yerlerin çoğunu benden yüksek puanlılar yazacak ama yine de yazdım ben. Sonuçta toplasan 20 okul bile yok yazabileceğimiz. 40 tanenin üstüne çıkmadığı müddetçe kimse manipüle edemez. Zira ölü tercih diye bir şey yok bizim bölümde. Ben de o yüzden rahat rahat söyledim millete zaten :)

Bitez konusunda da kiralara ek elektrik faturası da biraz kabarık oluyormuş onu da söylemeden edemeyeceğim. Ben uygun kira bulmadığım için pek de istekli değilim Bodruma açıkcası. O konuda size katılıyorum.

Geri