2019 MEB EKYS Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavına Girecekler

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar sınava girmeyi düşünen var mı acaba? Bu başlık altında merak ettiğimiz sorular hakkında bilgi paylaşımı yapalım. Girmeyi düşünen arkadaşlar kaynak kitap aldılar mı acaba?

meb-müdür-ve-müdür-yardımcılığı-sınav-içeriği.jpg

Kırtasiyelere sordum, henüz yeni sisteme göre gelen kitap yoktu.

Yeni sisteme göre kitap henüz yok. Face gruplarından takip etmeye çalışıyorum şimdilik. Güzel ders notları vs. var.

Sınava başvurdum, geçen gün kırtasiyede işim vardı, müdür yardımcılığı sınavı ile ilgili kitapları da gözle görülür yerlere çıkarmışlar. 70 TL idi, fazla geldi bana. Kitap da öyle ahım şahım bir kitap değildi. Eski kitap tabi.

Sınava başvurdum, geçen gün kırtasiyede işim vardı, müdür yardımcılığı sınavı ile ilgili kitapları da gözle görülür yerlere çıkarmışlar. 70 TL idi, fazla geldi bana. Kitap da öyle ahım şahım bir kitap değildi. Eski kitap tabi.
Hocam,

Şu an hep eski kitapları yeni diye satmaya çalışıyorlar. Yeni kitaplar ancak haftaya yetişir ki onunda çok özensiz olacağını düşünüyorum.

merhaba hocam. ben dun başvurumu yaptım. başvuru yaparken sıkıntı değil de parayı yatırırken acıdım valla 180 lira bence çok fazla. neyse kitap yok yeni sisteme göre. uzun zamandır soru çözmüyordum açıkcası. facede takip etttiğim bir grup var habib ocak ın yöneticisi olduğu. orada güzel paylaşımlar var. orayı takip edebilirsiniz. deneme paylaşımı da vardı indirip çöözüyorum derslerden vakit bulldukça. çok fazla iddiam yok sınav nasıl oacak tecrübe olsun diye giriyorum bulundugum yerde kullanmasam da başka yerde puanımı kullanırım dıye dusunuyorum. büyük şehirde bilişimci olmak zor olur cunku ders tamamlama açısından. bulundugum okulda seçmeli seçilebiliyor ama başka okulda bu yontem olur mu bılmıyorum her ihtimale karşı girelim dedim. sendikanın kitabı su an basımdaymış yeni sisteme gore. piyasa da yeni sisteme gore kitap yok boşu boşuna para vermeyin derim.

merhaba hocam. ben dun başvurumu yaptım. başvuru yaparken sıkıntı değil de parayı yatırırken acıdım valla 180 lira bence çok fazla. neyse kitap yok yeni sisteme göre. uzun zamandır soru çözmüyordum açıkcası. facede takip etttiğim bir grup var habib ocak ın yöneticisi olduğu. orada güzel paylaşımlar var. orayı takip edebilirsiniz. deneme paylaşımı da vardı indirip çöözüyorum derslerden vakit bulldukça. çok fazla iddiam yok sınav nasıl oacak tecrübe olsun diye giriyorum bulundugum yerde kullanmasam da başka yerde puanımı kullanırım dıye dusunuyorum. büyük şehirde bilişimci olmak zor olur cunku ders tamamlama açısından. bulundugum okulda seçmeli seçilebiliyor ama başka okulda bu yontem olur mu bılmıyorum her ihtimale karşı girelim dedim. sendikanın kitabı su an basımdaymış yeni sisteme gore. piyasa da yeni sisteme gore kitap yok boşu boşuna para vermeyin derim.
Hocam pegemin kitabı cikmis sanirim birde face grununun linkini paylasirmisinizp

merhaba hocalarım. sınavı atlattık. nasıl geçti sınavlar?
bence ortalıkta dolaşan denemelerden kitaplardaki gibi derinden sorulan sorular yoktu. ama tabi eleyici sorular vardı.
siz neler düşünüyorsunuz ?
eğitim bilimleri ve tarih sorularının kpss doneminden kalan bilgilerimle yaptım

Mat kolaydı türkçe 1-2 yanlşm çıkar, tarih coğrafya orta, mevzuat yarı yarıya, eğitim hiç emin değilim sürpriz

Geri