2019 il dışı atama sakarya ve ilceleri

Kodla Büyü

Ebdef

Site Gezgini
10 haziranda il dışı atama isteyeceğim 80 puanla sakarya ve ilçelerini yazacağım gelme ihtimali nedir acaba bir fikri olan var mı?

Sakarya'nın önceki yıllara göre atama listeleri vardır bakın puanları kaçla almış hocam. Moral bozmak gibi olmasın ama 80 puanla zor gibi. Belli de olmaz ama. Aksaray'a ben gelmeden evvel 6 arkadaş il dışı ile gelmiş puanları 70-100 aralığıydı yanlış hatırlamıyorsam.

205 puanım olacak haziranda ama ben bile il dışı isteyecek doğru düzgün il ve okul bulamayacağım diye korkuyorum normların olmamasından dolayı.her ilde birçok bilgisayarcı norm fazlası zaten malesef

Artık il dışı yapmak düşük puanlılar için çok zor.. Herkesin istediği İzmir-Aydın-Denizli-Muğla gibi illerde de doluluk hayli fazla..

Bilip bilmeden yüzde sıfır diye cevap vermeyin şuraya bilmiyosan sus insanlarin moralini bozma geçen senenin puanlarına göre gayet te olabilir duruyo buraya yazmakla hata etmişim bilip bilmeden moral bozuyorsunuz önce gidip siz arastirin

Hocam inşallah olur ama Sakarya'da Meslek Liseleri dolu ilk öğretimlerde açık vardı geçen yıl Sakarya merkez ve birkaç ilçe hariç diğer ilçeler zorunlu hizmet oldu bu yüzden çok öğretmen geldi. Umarım gönlünüzden geçen olur.

Bu sene de açılmaz mi hocam bütün yerler dolmuş değildir heralde
Hocam çok gelen oldu. Açılır mutlaka ama kısa sürede dolacak gibi duruyor, sonuçta Sakarya gibi bir ilin çoğu ilçesinin zorunlu hizmet olması çok cazip geliyor haliyle

Inşallah haziranda açılır ben de giderim hocam sagolun yorum için iz bu puanı kolay almıyoruz 200 puan alan zaten istediği yere gider buraya yazıp ben de düşünüyorum nereye gideceğimi yazmanın manası yok Allah bizi de düşünmüştür bizimde nasibimiz vardır hic kimseye böyle konuşmak dusmez

Inşallah haziranda açılır ben de giderim hocam sagolun yorum için iz bu puanı kolay almıyoruz 200 puan alan zaten istediği yere gider buraya yazıp ben de düşünüyorum nereye gideceğimi yazmanın manası yok Allah bizi de düşünmüştür bizimde nasibimiz vardır hic kimseye böyle konuşmak dusmez
Bekleriz :)

heryere gider diyorsunuz ama 3 yıl önce 168 puanla Mersin'e gidememiştim.yani akdeniz gibi kötü ilçeleri yazsam giderdim ama o puanla kötü ilçe yazmak mantıksız geldi.Benim demek istediğim normlar o kadar azaldı ki il dışı gidecek güzel okul kalmadı manasında yazmıştım.Yani yüksek puanınız olsa bile il dışına güzel okul açılmazsa o yüksek puanın da bir önemi olmuyor malesef.Moralinizi bozmak maksadıyla yazmadım.Ben Mersin düşünüyorum ama güzel okul açılmazsa mecburen alternatif iller de yazmak zorunda kalacağım.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.İnşallah herkes istediği ile ve okula atanır

87 puanla 2018 haziran il dışı atamada Kaynarca ilçesinde bir köy okuluna geldim hocam. 2 okul açıktı Kaynarca'da diğerine de 72 puanla gelen oldu.

Geri