2019 Hizmetiçi Eğitim

Kodla Büyü

TR61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bakanlık 2019 Hizmetiçi faaliyetlerini iptal mi etti acaba? Başvurmak istediğim bir kaç eğitim vardı. Süreçle ilgili bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar bakanlık 2019 Hizmetiçi faaliyetlerini iptal mi etti acaba? Başvurmak istediğim bir kaç eğitim vardı. Süreçle ilgili bilgisi olan var mı?
Hocam Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde görevliyim, kurum yöneticileri hizmetiçi eğitimlerin nisan ayı gibi başlayacağıyla ilgili bilgi aldılar bakanlıkta yetkili ağızlardan.

Şu an sadece mahalli eğitimler var tanımlı.
Merkezi eğitimlerle ilgili faklı planlar mı var acaba?

Geçenlerde bir arkadaş Bakanlık tarafından tasarruf tedbirleri kapsamında hizmet içi eğitimler iptal edildi demişti.. Acaba doğru mu?

Arkadaşlar. Sistem açılırsa birbirimizi haberdar edelim bari ;) Sanırım hizmetiçi faaliyetlere seçimlere kilitlendi:)

İşte bunlar hep tasarruf. Ne gerek var hizmet içi mizmet içi. Açın youtube var, twitch var, udemy var. Güzel güzel evinizin sıcaklığında vs izleyin öğrenin.

İşte bunlar hep tasarruf. Ne gerek var hizmet içi mizmet içi. Açın youtube var, twitch var, udemy var. Güzel güzel evinizin sıcaklığında vs izleyin öğrenin.
Değerli hocam bizde biliyoruz Udemy, youtube falan. Bakanlığın hizmetiçi faaliyetlerinin bazıları oralarda yok ve bakanlığın kabul ettiği sertifikayı vermiyor. İlla çıkacak senin gibi birileri... Tasarrufu eğitimde değil başka yerlerde yapsınlar.

Değerli hocam bizde biliyoruz Udemy, youtube falan. Bakanlığın hizmetiçi faaliyetlerinin bazıları oralarda yok ve bakanlığın kabul ettiği sertifikayı vermiyor. İlla çıkacak senin gibi birileri... Tasarrufu eğitimde değil başka yerlerde yapsınlar.
Ben de onu diyorum da daha göl maya tutmuyor.

ilimizde yapılan 2023 eğitim vizyon çalıştayında öğretmenlerin kişisel gelişimlerine yönelik hizmet içi eğitimlerin kaldırılarak yerine üniversitelerden alınacak onaylı sertifika programları yapılacağı belirtilmişti bununla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Geri