2019 2020 MEBin ilköğretim için hazırladığı okul zili ve şarkısı

Kodla Büyü
Maalesef ego ile şişirilen çocuklarımıza aynı dil ile bir de güfte/beste yapmışlar. Elbette yetişkinler "gelecek gençliktedir" dediği zaman bu anlamlıdır, fakat genç çıkıp "gelecek benim, yarın benim!" derse bu ancak itici olur. Ben üzülerek izledim/dinledim doğrusu. Bizi bitirirse bu bencillik, bu egoizm ve sadece kendini düşünen bu nesil bitirecek.

yukarıdaki zil sesine öğretmen ve öğrenci anonsu eklenmiştir...

Ekli dosyalar

• anonslu.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 389
Komik gelecek ama okulumuzda zil yok. Çağ dışı bir uygulama imiş. Not: Ortaokulda çalışıyorum. İzmir Karşıyaka ilçesinde okullarda zil çalmak yasak. Tabikide buna bağlı olarak dersler erken bitip, geç başlıyor. Bu durum ne idarenin ne de velilerin umrumda değil.

Komik gelecek ama okulumuzda zil yok. Çağ dışı bir uygulama imiş. Not: Ortaokulda çalışıyorum. İzmir Karşıyaka ilçesinde okullarda zil çalmak yasak. Tabikide buna bağlı olarak dersler erken bitip, geç başlıyor. Bu durum ne idarenin ne de velilerin umrumda değil.
Komik değil, zilsiz eğitim çoğu okulda uygulanıyor, mem ler özellikle uygulanmasını istiyor zaten. Öğretmenler bunu kötü amaçlı kullanıyorsa onların kendilerini sorgulaması lazım, zira zil olsa da geç girip, erkenden dersi bitirip zilin çalmasını bekleyen de var

Geri