2019-2020 gpdp proje sonuçları açıklandı

Kodla Büyü

Rasim120

Aktif Üye
Gençlik Projeleri Destek Programı proje sonuçları açıklandı.Projesi kabul edilen var mı?

Son düzenleme:
19.850 TL den revize edilerek 18.250 TL olarak kabul edilmiş. Yarına kadar hesap açıp onaylama yapılmazsa proje desteği sonlanıyor. Bankadan hesap açarken okul vergi kimlik numarası ile mi yoksa şahsımıza ait vergi kimlik numarası ile mi hesap açılacak bilen var mı.

lise ortaokul ayrı olarak değerlendiriliyormuş değerlendirme aşamasında yazanlar henüz değerlendirilmemiş, burada da kabul edilen duydum 1 tane lise

Sabah degerlendirme asamasinda olup sonra degisen var mi acaba ?
Suanda hic girilmiyor siteye

19.850 TL den revize edilerek 18.250 TL olarak kabul edilmiş. Yarına kadar hesap açıp onaylama yapılmazsa proje desteği sonlanıyor. Bankadan hesap açarken okul vergi kimlik numarası ile mi yoksa şahsımıza ait vergi kimlik numarası ile mi hesap açılacak bilen var mı.
Okul vergi kimlik numarası kullanılmalı diye okudum kılavuzda. İmzalanıp gönderilecek evraklarda da dipnot düşülmüş. Bankaya gittiğimde ise okul vergi numarası kullanılarak ancak okul adına hesap açılabileceğini ve benim bu hesaba idarenin izniyle yetkilendirileceğimi söylediler. İdareden izin yazısı alıp bankaya gittim.Sonuçta okul adına hesap açtım.

heralde cou proje red aldi. ya da teker teker onay geliyor. degerlendirmede olup bugun onay alan var mi?

Screenshot_20191206-113644_Gmail.jpg

OKUL VERGİ NO ile yapın hocam

ayrıca okul idaresinden online işlemlerde yetkili olduğunuza dair bir yazı alın, yoksa her bir eft için 50-60 tl ödersiniz. İnternet şubeden yapılan efl'ler 20 kuruş.

Arkadaşlar ilgili evrakları sisteme yükledim .Bundan bir işlem yapıyor muyuz.Onay botunuda bulamadım.

Son düzenleme:
Geri