2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Başvuruları Başlamış

Kodla Büyü

Tenten

Süper Üye
Süper Üye
2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Görevli Başvuruları Başlamış. Sınavda görev almak isteyenler için başvurular
09.05.2018 14:30 - 17.05.2018 10:00 tarihleri arasında yapılabiliyor.
ÖSYM sınavlarının en güzel yanı sınavın yapıldığı hafta içinde ücreti bankaya yatıyor. sistemleri çok güzel çalışıyor. MEB kesinlikle sınav işlemlerini bırakmalı. ÖSYM ye devretmeli...

Yapmayın hocam meb sinavlarinin ücreti arttı da millet görev almaya başladı. Ücreti de yetişirse o ayki maaşla(ek ders ucreti ile) yatıyor. Ösym nin yaptığı sınavlarda çoğu ilde akademik personelden arta kalırsa gözetmen görevi belki geliyor. Bir puan hikayesi var güya. Ösym bu işe el atarsa görev yerine millet havasını alır.

Son düzenleme:
Yapmayın hocam meb sinavlarinin ücreti arttı da millet görev almaya başladı. Ücreti de yetişirse o ayki maaşla yatıyor. Ösym nin yaptığı sınavlarda çoğu ilde akademik personelden arta kalırsa gözetmen görevi belki geliyor. Bir puan hikayesi var güya. Ösym bu işe el atarsa görev yerine millet havasını alır.
Aynen hocam meb personelinin bu işi ösym yapsın demesi kendi ayağına sıkmaktır. Bugüne kadar sadece 1 kez ösym sınavlarında görev alabildim kaç kere istediğimi hatırlamıyorum bile.

ösym sınavlarında sadece Kpss ve Öss sınavları çıkıyor. Diğerlerinden bugüne kadar hiç çıkmadı.

Geri