2017 İl Dışı Ege Bölgesi

Kodla Büyü

Papsukkal

Aktif Üye
Merhabalar. İl dışı yer değiştirmede Ege( İzmir,Aydın-Muğla-Denizli,Manisa) illerini yazmayı düşünen arkadaşlar puan, zorunlu hizmet durumu ve ekleyebileceği özel durumlarını belirtirlerse hepimiz için faydalı bir başlık olacağını düşünüyorum.

Zorunlu Hizmet: Devam ediyor
Atama: Tef (ESEF) - (Ortaokulları da yazacağım)

Merhaba hocam Zorunlu Hizmetim devam ediyor ve 101 puanım var, Ortaokul öğretmeniyim. Yazdığınız bölgelere ben de talibim ama çok umudum da yok açıkçası.
Bakalım nasıl olacak :)

90 puan - böte
zorunlu hizmet devam ediyor. olmaz ama sadece izmir yazıcam.

herkesin hakkı ama allah rızası için keyfe kader izmir yazmayın. aileden uzak çocuk büyütmek çok zor.

Benim de çok umudum yok açıkçası ama hiç umutsuz da olmuyor. Eşimle ikimizin de memleket Aydın ve önceliğim Aydın olacak. Eşimde başka bir branşta öğretmen ve zorunlu hizmeti bitti. İkimiz de aynı yerlere tayin isteyeceğiz ama benim 110 puanım onun branşındaki 170 puana nazaran daha çok anlam ifade ediyor :) Bakalım hayırlısı.

Papsukkal' Alıntı:
Benim de çok umudum yok açıkçası ama hiç umutsuz da olmuyor. Eşimle ikimizin de memleket Aydın ve önceliğim Aydın olacak. Eşimde başka bir branşta öğretmen ve zorunlu hizmeti bitti. İkimiz de aynı yerlere tayin isteyeceğiz ama benim 110 puanım onun branşındaki 170 puana nazaran daha çok anlam ifade ediyor :) Bakalım hayırlısı.

Eş sınıf öğretmeni gibi görünüyor burdan :lol:

117 puan manisa şehzadeler ve yunus emre meslek liseleri düşünüyorum sadece ama heral başka bahara kalacak gibi hayırlısı olsun herkes için

98 Puanım var. Zorunlu hizmetim devam ediyor. Ben de Balıkesir'in dolaylarını istiyorum ama hayırlısı diyorum. Yine de Allah'tan ümidimi kesmiyorum.

178puan...aydın-izmir-denizli istiyorum...Kendim de AYDIN lıyım!
meslek liselerini düşünüyorum..ortaokulları istemiyorum!inşallah güzel yerler açılır

İl ihtiyaç listeleri geçen seneye göre daha iyi gibi görünüyor. İnşallah il dışı tercihlere de aynı şekilde yansır

164 puanım var. Aydınlı olmam sebebiyle önceliği Aydın'a vereceğim. Aydın da güzel yer çıkmaz ise Muğla ve İzmir de olabilir. BÖTE mezunuyum ve ortaokulları yazacağım.

167 puanım var alanyadan İzmir merkez ilçeler düşünüyorum. Eşim okul öncesi öğretmeni onunda puan aynı ona güveniyorum olmazsa. Bote bu arada

erdemayt' Alıntı:
167 puanım var alanyadan İzmir merkez ilçeler düşünüyorum. Eşim okul öncesi öğretmeni onunda puan aynı ona güveniyorum olmazsa. Bote bu arada
Hocam iki esin de ayni anda yazmasi gerekiyor mu ayni ili ? Cikmazsa ozure mi kaliyor ? Ya da hic istemeyip direk ozurden cikiyor mu ?

iki yıl önce izmire atandım ve şimdi puanım 151. gerçekten puanlar her sene yükseliyor. umarım herkes istediği yere atanır

121 puanla izmir cevresi isteyecegim.
Gecen sene il disi cok az actilar izmir geneli il disi 15 okul yoktu diye hatirliyorum. Bu yil sayi artar umarim...Hayirlisi olur insallah herkes icin...

Geri