2017-2018 BTR Görevi Başvuruları

Kodla Büyü

2017-2018 için BTR olmayı düşünüyor musunuz?

• Evet

Oy: 100 74.1%
  • Hayır

Oy: 21 15.6%
  • Daha Karar Vermedim

Oy: 14 10.4%

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Anket kapatılmış .

ghost

Site Admin
Yönetici
Kayseri için mail geldi, Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği başvuruları başlamıştır diye. Diğer illerde hareketlendi. Haydi hayırlısı, sezonu açtık . DYS den bakarız artık yazıya.

Ankette, btr acik ara onde.. Demekki bu senede devam, bigun sadece ogrencilerimizle urasacaz insaallah! Ne zaman bilmem :)

Malatya'da da 21 Ağustos itibariyle başvurular başlamış durumda. 6 Eylül'e kadar devam edecektir. Malatya'da ki arkadaşların bilgisine... İlgili bağlantılar aşağıda verilmiştir takip edebilirsiniz.

Duyuru/Haber sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. (Başvurabilmek için üyelik şartı bulunmaktadır.)

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    29.3 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba arkadaşlar. İlçe Halk Eğitimi Merkezinde görev yapıyorum adaylığım geçtiğimiz mayıs ayında kalktı. İlçe küçük olduğu için kurs açma sorunu yaşıyoruz. Bende BT rehber öğretmenliği görevlendirmesine başvuru yapmak istiyorum. Kursum olmadığı için sürekli olarak orada mı görev verirler yoksa 15 saat maaş karşılığında Halk eğitimde alan araştırması ve de kursiyer talepleri için zaman bırakırlar mı ? Bu durumla karşılaşan oldu mu ?

İstanbul bu sene geç kaldı gibi. Bizim müdür, başlama yazısı gelse de kafasına göre takılıyor. Her dönem 1 haftalık ek dersim çöp maalesef. İstanbul duyuyor mu?

Nöbet yok, kurs yok, kulüp yok, sınıf öğretmenliği yok, dersin bitince eve gitmek yok kalsın.
ne güzel BTR olmayacaktım ders saati 18 e düştü mecbur yapacaz artık büyük konuşmamak lazım.

Son düzenleme:
Antalya için tercih edilecek okul listesi bu sene verilmemiş.Tercihleri neye göre yapacağız fikri olan var mı ??

Geri