2016000038 Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanım) Kursu

Kodla Büyü

osakraker

Üye
Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Yalova' da yapılacak bu kurs ile ilgili olarak bir kaç şey soracağım. Daha önceden bu kursa katılan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Diğer Fatih kursları gibi saat 09-16 arası yoğun bir sekilde mi sürüyor?
Program içerisinde gezi etkinliği var mı?
Yanımızda Laptop götürmemiz gerekiyor mu?
Yalova için Eşlerimizi de götürebiliyor muyuz?

Ayrıca bu kursa katılacak arkadaşlar da bu başlığa yazarlarsa tanışmış oluruz.

Selamlar.

Sayin hocam
Egitim suresinde bir gun oglen sonrasi için yakin yerlere gezi planlayabilirler buyuk ihtimalle
Eğer eşinizi goturmek istiyorsaniz hizmetiçi eğitim enstutusunu arayarak yer ayirtmalisiniz o konuda da yardimci olacaklarini düşünüyorum
Istifade edebilmeniz dileğiyle Kolayliklar dilerim

Acaba kişisel bilgisayar götürmek gerekir mi? Bir de pazar akşam kişisel aracıyla gidecek olan var mı :D en azından Yalova'dan sonra

bende gidiyorumda uzem sınıfı vardır. bilgisayarlar hazır olur orda . ben bilgisayar götürmeyecegim .

Yakın olsaydı arabamla giderdim çok uzağım oraya hocam. Hizmetiçi eğitim enstitüsünü aradım. Yalova'dan kalkan Deniz otobüsleri mi ne varmış. Artık onla veya başka bir yolla gideceğiz hocam. Orada görüşmek üzere inşallah.

Değerli hocalarım;
Herhangi bir olur gelmedi bizim okula da.

Eğitim merkezi ile biraz evvel konuştum herhangi bir iptal olmadığını söylediler.
Ayrıca kalabalık guruplar oldugundan eş kabul etmediler maalesef. Artık torpille gelenler olursa bir şey diyemeyeceğim ben getiremiyorum maalesef eşimi.
Bende bilgisayarımı yük etmekten vazgeçtim. Koca enstitüde herhalde akşamda kullanabileceğimiz bilgisayar vardır.
Muhtemelen pazar gece giriş yapacağım.

Herkese selamlar.

Geri