Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

2016 Özür Durumu Tayini?

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında xodeda tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ernestososa

ernestososa Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam naçizane tavsiyem akdeniz de çok kötü okullar açılacaktır iyi araştır öyle yaz. Erdemli, yenişehir ve mezitlide gözün kapalı her okulu yazabilirsin. Toroslarda yüzde 80 iyidir.

2. hocam akdenizde okul olsa bile ev mezitli ya da yenişehirde tutulur.
    mersinin yollarına dar ve şehirleşmesi, trafiği kötü demişsin de. çok şaşırdım. sanırım diğer büyükşehirleri pek görmedin. mersin büyükşehirler arasında en sade trafiğe, en rahat ulaşıma sahip olan illerden biridir. özellikle mezitli ve yenişehir ferahtır. çarşı hariç mersinin neresinde park yeri sorunu varmış?? göç alan yerlerin akdenizde toplanması da avantaj aslında, ben izmirde çalışıyorum. o kastettiğin sorunlu bölgeler buranın her ilçesinde var. mersinde en azından bir yerde toplu duruyor, orayla da senin işin olmaz. en fazla işe gel git yaparsın...
    mersin en yaşanacak 3-5 ilden biridir, sağ sol muhabbeti bir yana, demokratik ve hoşgörülü bir şehirdir =) ne dışlanması hocam? burayı başka bir yerle karıştırdın sanırım =) hizmet puanlarına da bakarsan en çok talep gören illerden biri....

3. hocam sen mersinli misin? toroslara %80 iyi demişsin, tam tersi olmasın... yazsın arslanköyü :=) gitsin toroslara...akbelen, güneykent,demirtaş vs... torosların mersinle alakası bile yok, mersinin kuzey dağ kısmı oluyor...
    mezitli geliyorsa hiç durma zaten, yenişehirin de güzel yerleri var. erdemli fena değil ama dışarıda.

4. ernestososa

torolardan kastım toroslar semtinin şehir merkezi içindeki okullar hocam, gözneyi kastetmedim, orayı zaten yazmaz.

5. ernestososa

Hocam çay mahallesinde çalış mezitlide otur eve arabanla 45 dan erken varamazsın. Sahil yolu okul çıkışı kilit, 1. çevre yolu dersen yine aynı, 2. çevre yolu çok uzatıyor. Mezitlide trafik açık sayılabilir ama okulu mezitlide olucak mı?

6. xodeda

xodeda Süper Üye Süper Üye

Arkadaslar bu saydiginiz olumsuzliklar hemen hemen butun buyuk sehirlerde var. Hatta Yalova kucucuk olmadina ragmen burada fazlasiyla var.
    Ayrica ben denizi baliga cikmayi dogayi seven bir insanim.
    Burasi denizi varmis gubi gorunen ancak aslinda denizi yok diyebilecegim bir yer.

Birde ben cocuklugumun 7-8 yilini Alanya da yasamis birisi olarak Akdeniz havasina alisik sayilirim. Akdenizde yasamaya alisan birdaha vazgecemiyor sanirim.

7. selcuklu

selcuklu Seçkin Üye Seçkin Üye

Norm atamasında herhangi bir dolap dönmüyorsa açık olan tüm okullar gösterilir hocam. Norm ile dolanlar dışındakiler yine açılacaktır özür grubuna.

8. can61

can61 Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizde de aynı durum var hocam. Aralık e-devlet hizmet dökümünde görünmüyor dolayısıyla 350 gün. Sorun olmaz diye düşünüyorum . Sonuçta halen çalıştığını gösteren belge var.
    Birde başvuru yaptık bir arkadaşa da raporlama aktif değil çıktı alamıyoruz. Başvuru formunun çıktısını alabilen var mı?

9. Guzelgunler

Guzelgunler Site Gezgini

Norm atamasına açılmayan okul Eş özrüne açılır mı diye sormak istemiştim aslında. Yani norm atamasında tüm boş okullar açılıyor mu yoksa Eş özrüne açılan Norma açılmayan okullar oluyor mu?

10. selcuklu

selcuklu Seçkin Üye Seçkin Üye

Yanlış hatırlamıyorsam norm atamasına tüm boş okullar açılır diye bir ifade var. Yani tüm okullar açılmıştır norm atamasına.

11. can61

Başvuru yapıp çıktıyı alabildiniz mi arkadaşlar? Bizde raporlar bölümü aktif değil elektronik başvuru formunu çıktı alamıyoruz.

12. xodeda

Evet ben yaptim. Ve ciktiyi aldim.

13. can61

Hocam birde şimdi dener misiniz tekrar elektronik çıktı sayfasını raporlayabiliyor musunuz?

14. xodeda

Hocam idarenin sifresi yok bende o yuzden deneyemiyorum.

15. Guzelgunler

Guzelgunler Site Gezgini

Eşinize ait adres bilgisi bulunamamaktadır! Lütfen Nufus Müdürlüğüne başvurup adres bilgilerinizi düzelttiriniz !!!!

Arkadaşlar ben başvuru yapamadım bu uyarı çıktı. Ikamet il ilçe doğru çıkıyor. Nüfus kaydı falan var yaptırmıştık neden çıkmış olabilir bu uyarı? Başına gelen var mı?

16. zulfikar1985

zulfikar1985 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Sistem açılan var mı?

17. delikatliyam

delikatliyam Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam Bende hafta sonu 6 kez baktım kapalıydı. Şimdi ise Mebbise hiç girilmiyor.

18. xodeda

Ekranin acilmasini bekliyoruz.

19. xodeda

Gecen sene gece 23.00 civarlarinda acilmis. Yine oyle yapmazlar insallah.

20. zulfikar1985

zulfikar1985 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Bu nasıl iştir anlamıyorum. Tercih için verilen zaten bir kaç gün, onunda ilk gününü sistemi açmayarak geçiriyorlar... :verymad:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal