2016 Özür Durumu Tayini?

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2016 Ocak Özür durumundan (eş, sağlık) tayin isteyecek olan var mı acaba.
Ben il tam kesin olmamakla birlikte sağlık özründen isteyeceğim.
Sizler hangi illere isteyeceksiniz acaba?

Bu sigorta primi için sgk hizmet dökümü mü alacağız yoksa farklı bir belge mi bilen var mı

karadunyam' Alıntı:
Bu sigorta primi için sgk hizmet dökümü mü alacağız yoksa farklı bir belge mi bilen var mı

turkiye.gov.tr üzerinden alacağınız üzerinde karekod olan sgk dökümü yeterli olacaktır. Herhangi bir yere imzalatmaya gerek yok.

sgk nın kendi sitesinden alırsanız karekod olmadığı için onu imzalatıp onaylatmanız icap ediyor. (Ben yaparken şube müdürü imzasız da kabul etmişti, sgk'nın kendi sitesinden bu şekilde iniyor demiştim)

hiboz' Alıntı:
karadunyam' Alıntı:

turkiye.gov.tr üzerinden alacağınız üzerinde karekod olan sgk dökümü yeterli olacaktır. Herhangi bir yere imzalatmaya gerek yok.

sgk nın kendi sitesinden alırsanız karekod olmadığı için onu imzalatıp onaylatmanız icap ediyor. (Ben yaparken şube müdürü imzasız da kabul etmişti, sgk'nın kendi sitesinden bu şekilde iniyor demiştim)

Artık karekodlu inmiyor hocam

Onumuzdeki hafta kilavuz yayinlanir diye ümid ediyorum.

zulfikar1985' Alıntı:
Klavuzdan ses seda yok...
Evet hala beklemedeyiz. Bence bu sene dogudan sahte evrak ve evlilik cok oldugundan meb in gozu korkmuş durumda. Bakalim ne olacak.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
xodeda' Alıntı:
Demek kimse istemiyor. Cok güzel büntün iller bana kaldi :)
ben de 120 puanla izmir il içinde isteyeceğim =)

Norm fazlası atamalarda meslek lisesi bazında hiç beklemediğim yer değiştirmeler oldu. Bu sene ben de il içi isteyeceğim için merak ediyorum özür durumu sonuçlarını...

DaMieN' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
xodeda' Alıntı:

Norm fazlası atamalarda meslek lisesi bazında hiç beklemediğim yer değiştirmeler oldu. Bu sene ben de il içi isteyeceğim için merak ediyorum özür durumu sonuçlarını...
hocam benimki özür grubu il içi, bornova - bayraklı. merkezi ilçeler hep dolu...

Mersini dusunuyorum. Hala kararsizim. Varmi baska yazacak.

Konua pek ilgi yok ki buda bizim branstan tayinci fazla yok demek. Buda isteyecek olanlar icin iyi bir sey. Insallah herkesin istedigi yerler acilir.

Ücretli çalışılan dönemlerin puanının ekletilmesi işlemi nasıl yapılıyor bilenler açıklayabilir mi arkadaşlar?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
xodeda' Alıntı:

hocam benimki özür grubu il içi, bornova - bayraklı. merkezi ilçeler hep dolu...
Hocam siz nerde görev yapıyordunuz nereleri isteyeceksiniz?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
xodeda' Alıntı:

Hayırlısı olsun inşallah...

arkadaşlar şu an sigorta 350 gün gözüküyor aralık ayı gözükmüyor sistemde. bende sgk hizmet fişi doldurttum aralık ayı için.

sgk dökümünle bu belgeyi versem kabul olur mu

Geri