Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

2016 Ocak Şubat Maaş Farkı

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında yasin613 tarafından paylaşıldı.

1. yasin613

yasin613 Aktif Üye

2012 Şubat atamasıyım... Meslek lisesinde çalışıyorum.. 2016 ocak maaşım 2665TL iken şubat maaşım (7/3 den 6/3 e düşmeme ragmen) artması gerekirken 87 TL düşerek 2578 TL oldu... bordrodan baktıgımda Ocak ayında 1017 TL olan özel hizmet tazminatım Şubat ayında 890 TL ye düşmüş... İlçeyi aradığımda maaşta bir sorun almadıgını söylüyorlar.. Bu arada ortaokulda çalışan bilgisayarcı eşimle maaşım aynı... kısaca benim meslek öğretmeni olarak aldıgım fark yok olmuş... bunu nasıl düzelttirebilirim?

2. hikmete

hikmete Üye

Hocam okulda varsa mutemetiniz onun Özel hizmet tazminatınızı düzeltmesi lazım.Yazdığınız Ö.H.T miktarı meslek lisesinde ödenen miktar değil.onu düzeltirirseniz sorunu halledersiniz.kolay gelsin.
    Not:Özel Hizmet Tazminatı=1017.24 olmalıdır.

3. dijireis79

dijireis79 Seçkin Üye Seçkin Üye

İlçe muhasebe müdürlüğüne git oradan maaşı yapanları bul sorununu aktar. Hata varsa önümüzdeki maaşta düzeltirler.

4. yasin613

yasin613 Aktif Üye

hocam ilçeyi aradık otomatik hesaplanıyor bizim müdahale şansımız yok diyor... mal müdürlüğü bizle alakası yok ilkçe yapar diyor... hangi menüden düzeltiliyor acaba??? özel hizmet tazminatım kültür öğretmenleriyle aynı görünüyor şuan...

5. hikmete

hikmete Üye

Hocam meslek lisesinde çalışıyorum dediniz.Okulda maaşları yapan memurunuz gereken düzelme yetkisine sahip.

6. big_way

big_way Seçkin Üye Seçkin Üye

bende de sıkıntı oldu ilçe memden düzelttirdim

7. yasin613

yasin613 Aktif Üye

evet hocam meslek lisesindeyim... özel hizmet tazminatım fazla olması gerekirken kültür öğretmenleriyle aynı alıyorum ancak ilçe bunu bir türlü anlayamadı....

8. hikmete

hikmete Üye

Hocam Mutemetiniz yokmu?varsa gereken düzeltmeyi o yapabilir.

9. yasin613

yasin613 Aktif Üye

Yok hocam maalesef... ilçeye durumu anlatamadik adamlar hata yok diyorlar... bordolarla dilekçe yazdım verdim bakalım ne olacak...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal