2016 Bursa İl Dışı İsteyecekler Bilişim Teknolojileri

Kodla Büyü

poverty22

Site Gezgini
Arkadaşlar Normlar Güncelenmeye başladı . Bursaya il dışı isteyecekler puan + bölüm (tef, Böte ) yazarsa iyi olur.

coldsin' Alıntı:
214 puanla gürsu.tek tercih mecburen
214 mü kaç yıllık öğretmensiniz hocam.. nerde çalışıyorsunuz. sadece gürsu mu vereceksiniz tek tercih biz yazmayalım hocam o zaman gürsuyu boşuna

gursu kesin ilk tercih hocam.tek tercih konusunda kararsiziz.12 yillik ogretmenim.8 yil guneydoguda 4 yildir batidayim.

daha önceden doğudaki merkez okullara 26 puan verilmiyodu diye biliyorum. Sonradan değişti, merkezlerde doğuda olsa 16 puan filan alınıyodu diye hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum :roll:

Gürsu yenidogan ise tercihiniz Allah kolaylik versin, ama saglam bi zumreniz var okulda

coldsin' Alıntı:
gursu kesin ilk tercih hocam.tek tercih konusunda kararsiziz.12 yillik ogretmenim.8 yil guneydoguda 4 yildir batidayim.
Gürsu ilçe olarak yıldırıma çok yakın. Siteler, baglaraltı mahallelerini bi arastırın bence. Güzel okullar var :+1:

sambal' Alıntı:
Gürsu yenidogan ise tercihiniz Allah kolaylik versin, ama saglam bi zumreniz var okulda
yenidoğan dediğiniz yer neresi hocam neden öyle söylediniz? gürsu isabey yüksel bodur ortaokulu hakkında bilginiz varmı?

yusufcuk51' Alıntı:
sambal' Alıntı:
yenidoğan dediğiniz yer neresi hocam neden öyle söylediniz? gürsu isabey yüksel bodur ortaokulu hakkında bilginiz varmı?

isabey yüksel bodur ortaokulu güzel bir okuldur. Bilgisayar sınıfı var. mahalle olarak zor bir yer gibi gözükür ama batıdaki çoğu okuldan rahat edersin hocam. sizin için hayırlısı ne ise o olur işallah.

Yenidogan isabey birbirine yakin yerler, cevre olarak zor zaten hizmet puanindan anlasiliyordur, okul guzel, Hakkinizda hayirlisi

Geri