2016 bilişim tayin

Kodla Büyü

sylend

Site Gezgini
Arkadaslar iyi gunler
Tayin isteyecek arkadaslar nereyi kac puanla istedigini yazarlarda hepimiz icin fikir olusturur.
Ben 63 puanla istanbul istemeyi dusunuyorum.
Birde gecen sene ki puanlar hakkinda bilgisi veya duyumu olanarladaslar yazarlarsa sevinirim

121 İzmir Bursa Aydın manisa Balıkesir :) Geçen sene puanlar yüksekti hocam ayrıca açıklamadılar puanları da burda tercih sayfasını paylaşan arkadaşlarınkinden baktık puanlar yüksekti :/

2015 puanları açıklanmadı mı?
Elimizde bir liste yok mu?

İstanbul düşünüyorum puan 50 civarı

SeA_' Alıntı:

tarihte ilk defa bir il dışı puanları açıklanmadı hocam... cevap olaraksa herkesin sonuç sayfasında tercih yaptıkları okula kaç puanla gidildiği görülüyormuş...

tayin yapmayıp puanları görmek isteyen rehber olarak kullanabilecek kişileri hiçe sayılmıştır bu kararla ve bahane ile istediklerinin yapmışlardır.......

Açıklanmaması kendi kendilerini şüpheye düşürmeleridir. Yoksa puanı açıklayınca ne kaybedersin ki.

pawofeagle' Alıntı:
SeA_' Alıntı:

tarihte ilk defa bir il dışı puanları açıklanmadı hocam... cevap olaraksa herkesin sonuç sayfasında tercih yaptıkları okula kaç puanla gidildiği görülüyormuş...

tayin yapmayıp puanları görmek isteyen rehber olarak kullanabilecek kişileri hiçe sayılmıştır bu kararla ve bahane ile istediklerinin yapmışlardır.......

İstanbul'da görev yapan arkadaş var mı bazı sorularım var :)

geçen yıl il dışı tayin olan arkadaşlar sonuç ekranlarını paylaşsa bir nebze fikrimiz olurdu.. paylaşan hocalarımızda oldu forumda ama eksik çok yinede malesef kendi branşdaşlarımızın bile umrunda değil ki...

110 puanla Ankara olmaz da olursa iyi olur ("böte" yim bu arada)

120+ puanla iyi bir yer olursa Samsun düşünüyorum. Başka alternatif tercihler de olabilir.

istanbul anadolu yakasındayım. 145 puanım var ama il dışı isteyemeyeceğim. bekar olsaydım isterdim :)
yalnız il içi isteyebilirim halk eğitim ya da güzel bir okul olursa...

haziranda 148 olacak.
1. tercih merrsin(erdemli ve mezitli)
2. tercih antalya(finike ve kaş)
3. tercih muğla(fethiye, bodrum, datça)
4. tercih kuşadası, didim
5. tercih sinop

Geri