2015 özur durumu Ankara yazacaklar

Kodla Büyü
Özür durumunu ağustos sonunda yaparsalar şaşırmam. İnsanlar ev tutacak ev taşıyacak hayatlarını değiştirecekler. geçen sene çok zor durumda kaldı insanlar bu sene de öyle sıkışık bi zamanda yapılacak bence

Babimid' Alıntı:
Özür durumunu ağustos sonunda yaparsalar şaşırmam. İnsanlar ev tutacak ev taşıyacak hayatlarını değiştirecekler. geçen sene çok zor durumda kaldı insanlar bu sene de öyle sıkışık bi zamanda yapılacak bence

Aynen hocam. Arkadaşlar erken olması için gündem oluşturuyorlar bakalım. En geç ağustosun ikinci haftası gibi tamamlanması gerek.

Başvuru yapabilmek için kaç gün öncesinden evli olmak lazım yoksa başvurunun başladığı tarihte evli olmak ywtiyor mu

İlk ataması eylülde olanın özür grubu atamalarına başvurusu yetişir mi 1yıl süresi tam dolmuyor sanki eylül baz alınırsa nasıl oluyor bu durum

Bir değişiklik yapmazlarsa başvuru tarihleri arasında özür durumunun oluşması yeterlidir

fatihpc' Alıntı:
Başvuru yapabilmek için kaç gün öncesinden evli olmak lazım yoksa başvurunun başladığı tarihte evli olmak ywtiyor mu

Hocam başvuru tarihinde özür durumunuzun var olması yeterli. Yani belirli bir zamanı yok tabi ama fazla da beklememeli :)

Kayra_Bilal' Alıntı:
İlk ataması eylülde olanın özür grubu atamalarına başvurusu yetişir mi 1yıl süresi tam dolmuyor sanki eylül baz alınırsa nasıl oluyor bu durum

İl ilçe emri verilsin gelir hocam twitirdan siyasilere bu yönde twit atın hocam baskı oluşursa il ilçe emri verilir

102 puanım ankara yenimahalle istiyorum açılır ise şayet. atamalar 13-25 ağustosta imiş. Hayırlısı herkese.

biliyorum hocamda bu ankarada il içi isteyecek yada il dışından gelecek bilişimciler yok ortada bulsak konuşşak istiyom ama kimsecikler yok ortada :D ben anadolu bulvarında oturuyom macunda eşimin işinden dolayıda çankaya seçmek durumundayım bakalım ne olacak

eşim mamak ta... buyuksehır oldugu mamak altındag yenimahalle vb merkez ilçeleri yazabiliriz herhlade.

bütün ilçeleri yazabiliyorsunuz hocam da ben 41 e kalmamak istiyom akyurt pursak haymana felan çok ters okullar

yükseğide oluyor azıda ama ben yeni mahalle çankaya etimesgut civarı istiyom bakalım nasıl olacak başka var mı arkadaşlar isteyenler

yesimk06' Alıntı:
MAMAK yazacak boteliler puanlar nasıl? Ben il içi tek tercih yapicam gerçi puanın 116

Hocam acaba hangi okuldasiniz suan ? Ilici yapacaginiza gore muhtemel bosalcak okullardan birinde olmalisiniz bir de mamaktaki hangi okulu dusunuyorsunuz ?

Benim puanim.69 bote, cankaya ve mamak.tercih yapicam ve en en son keciorenden bir kac okul acikta kalmamak icin

Re: Ynt: 2015 özur durumu Ankara yazacaklar

mamak kuvayi milliye ortaokulu geldi puanim 14. norm fazlasi olmaktan çekiniyorum.1 tane bilisimci arkadasimiz o okulda görev yapiyor görünüyor.

Geri