2015 İl dışı Ankara isteyecekler

Kodla Büyü
134, meslekleri yazacağım. Sıralama belli değil. Ama artık Ankara'ya gitmek istiyorum o yüzden uzak ortaokulları da yazma niyetim var.

Hayırlısıyla tercihleri yaptım.Puanım 137 Tef

j5DlvW.jpg

Hayırlısı olur inş

Okullar hakkında araştırmam. Ben 132 puanla vazgeçtim. Bulunduğum okul-imkanlarım iyi, ayrıca evli olunca il dışı çok zor oluyor. Karar veremedik. İl dışı Ankara isteyecekler için araştırmamı paylaşayım dedim.. Yeşil renkte olanlar gidilebilir okullar (BT sınıfı olan, işler durumda..). Sarılar kararsız kaldıklarım. Kırmızılar giderseniz pişman olabileceğiniz okullar.

Ekli dosyalar

• tayin2015_3.rar
    13.3 KB · Görüntüleme: 102
Eyv Muharrem Hocam.Bende rahatım ama bulunduğum okulda bölüm kapatıldı ve malesef okulun durumu sıkıntılı.Hep merkez ilçe yazdım ancak gelirmi gelmezmi nasip artık.Hayırlısı olur inş.

rommy6719' Alıntı:
Eyv Muharrem Hocam.Bende rahatım ama bulunduğum okulda bölüm kapatıldı ve malesef okulun durumu sıkıntılı.Hep merkez ilçe yazdım ancak gelirmi gelmezmi nasip artık.Hayırlısı olur inş.

İnşallah ALLAH pişman etmez hocam. Okul fen lisesi olunca bırakmak da zor oluyor. Lojmanda oturuyorum. Evim okulun yanında yol+yemek yok. Böyle olunca Ankara'da 500-600 tl kira vermek bizi zorlar diye düşündük. Birde tek maaş olunca büyük şehir insanı korkutuyor. Bekar olsaydım hiç düşünmeden yazardım... Her yıl tayin döneminde bu stresi yaşıyoruz.

Rommy6719 hocam Keçiören Mamak Yenimahalle ilçelerinde meslek liseleri açılmıyor mu? Ortaokul yazmışsın hep. Kusura bakma ben de es durumdan isteyeceğim de merak ettim

hocam yeniketi aradım bilişim alanımız kapandı dedi...yazmadımmm..hocam bu arada puanlarınız kaçççç...bende ankara çubukları yazdımm..harici yok..ilk tercih kırşehir mucur...hepimiz için hayırlı olur inşallah...

İlk sayfada Norma bakarken 11 olarak Aklımda kalmış.1norm ihtiyacı varmış hocam il içinde yenikentin.BÖlümüzün kapanmasına üzüldüm açıkçası.benim puanım 137 Çubuk yazmadım hocam

tef yüzünden ankaraya gitmemiz imkansız adamın 200 puanı var gidip ortaokul yazmış 200 puanlı böteci bulmak imkansız

ya tefliler tamamen lise böte ortaokul olsun yada herkes her yere atanabilsin

böyle saçmalık mı olur, ne işi var teflinin ortaokulda

pazartesi aradım hocam...bilişim alanını kapttık..eylülde norm fazlası olarak gidersiniz tekrar deyince vazgeçtim..sincan da tek yazacağım yer orası idi...yeni gelişmişlik uygun kiralar vs...ama nasip artık benim puanda 108...çubuk atatürk ve meslek lisesini yazdım..zaten toplamda 3 tercih yaptımm...bakalım ne olacak

200 puanla tercih yapan arkadaş başka hangi okulları tercih yapmış hocam.Büyük ihtimal ilk 3 tercihe atanır

Puanım 96...tercihlerim
Kuva-yi Milliye Ortaokulu---->Mamak
Osman Hamdibey Ortaokulu---->Keçiören
Coşkun Ertepınar Ortaokulu----->Mamak
Peyami Safa Ortaokulu---->Altındağ
Hüseyin Güllüoğlu Ortaokulu----->Keçiören
Özkent Akbilek Ortaokulu----->Altındağ
23 Nisan Ortaokulu------>Keçiören
Ali Süavi Ortaokulu----->Etimesgut
Şehitler Ortaokulu----->Mamak
gelirmi arkadaşlar?

Geri