2014000009 nolu Bilgisayar Network (CCNA1) onaylanan var mı?

Kodla Büyü

sekocam

Aktif Üye
Arkadaşlar bu kursa katılan kimler var. Benim onaylanmış. Daha önce hiç hizmetiçi eğitime gitmedim. Giderken gereken belge-evrak var mı? varsa nelerdir? Konaklama nasıl olacak?

Hocam benim de onaylandı. Yanına alman gereken bir belge falan yok. Kimliği çantanı al gel. Yalova ve Aksaray'da katıldım kurslara. Konaklama Enstitünün içinde oluyor zaten.
Orada görüşmek üzere

Ya bu CCNA2 ye başvursak CCNA1 i almış olmak gerekiyor mu acaba? yani devamı mı, yoksa aynı kurs mu?

CNNA2 ye başvuru için cnna1 i almak gerekiyor, ben 2011 de 1 i aldım. Bu yıl ccna2 anca çıktı :)

2014000009 nolu kurs merkeze baglı taşra diyor
arkadaslar biraz arastırıdım yemek içmek dışardanmış. dogru mu? birde konaklama da mı dısardan yoksa hizmet içi konaklama hizmeti veriyormu?

mutlu112' Alıntı:
2014000009 nolu kurs merkeze baglı taşra diyor
arkadaslar biraz arastırıdım yemek içmek dışardanmış. dogru mu? birde konaklama da mı dısardan yoksa hizmet içi konaklama hizmeti veriyormu?
Ankara' da ise kurs, başkent öğretmen evinde kalınıyordu enson, ama tabi isterseniz dışarda kendi istediğiniz bi otelde kalabilirsiniz. İki türlüde girişte parasını veriyorsunuz, size ödemesi ilerleyen haftalarda yapılıyor. Yemek olayıda aynı şekilde dışarda yiyorsunuz parasını ödüyorsunuz yine kalma ücretindeki gibi yolluk harcırah olarak size geri ödemesi yapılıyor.( ben gittiğimde talim terbiyenin yemekhanesi vardı orada diğer memurlarla birlikte yiyorduk) Unutmayın orası hizmetiçi ensitütüsü değil. O yüzden bütün masrafları kendi cebinizden ödüyorsunuz ilerde size yolluk harcırah olarak geri ödeniyor.

yildizli_85' Alıntı:
Hocam benim de onaylandı. Yanına alman gereken bir belge falan yok. Kimliği çantanı al gel. Yalova ve Aksaray'da katıldım kurslara. Konaklama Enstitünün içinde oluyor zaten.
Orada görüşmek üzere
Aradım bana herhangi bir barınma imkanı olmadığı söylendi. Öğretmen evinden veya beşevler turizm otelcilik uygulama otelinde kalabileceğimi söylediler. Bende beşevler de rezervasyon yaptırdım.

Arkadaşlar kalınacak yeri ayarladınız mı acaba. bana mail geldi başkent öğretmenevi ayarlandı diye. öğretmenevini aradım yer ayarlanmamış sizin grup için denildi. Benden önce arayanlarda olmuş...

yakın hocam, beşevler metrosu çıkışında diye aklımda kalmış. yada aştiden minübüse binsen 5dk sürer.

evt hocam, yada minibüse bin önünden gecer. cok yakın zaten

Geri