2014 tdi passatım satılık

Kodla Büyü
aracınız güzel, manuel olması avantaj çünkü dsg otomatik şanzumanlarda çok ciddi sorunlar duyuyoruz etrafımızdan. şuan bu aracın ederi 195-200 bin. bu rakamlara biniciye çok rahat gider.

aracınız güzel, manuel olması avantaj çünkü dsg otomatik şanzumanlarda çok ciddi sorunlar duyuyoruz etrafımızdan. şuan bu aracın ederi 195-200 bin. bu rakamlara biniciye çok rahat gider.
Galericiler o fiyati verdi vermedim ben hocam, ama tabiki mal musteriye satilir piyasasini takip ediyorum, hayirlisi olsun.

Tavsiyem yaza kadar satma kullan hocam yaza dogru rahat istedigin fiyata satarsin yoksa mecburen herhafya 3 er 5 er binlira dusmek zorunda kalirsin.kredi faizlerin yuksekligi .
2.eldeki yogun patlama durgunluga sebep oldu.ben 2.el aracimi satarsam gidip 2.ele malesef suanda pesin param olmazsa gidip 2.ele vermem.sifira yonlenirim ki suan bayilerde markasina gore emin olun catir catir sifirlar satiliyor .bazi bayiler sifir araclari daha kapiya koymadan satiyir ama bahsettiginiz markanin bayisine de gittim agzina kadar 2.eli ve sifiri var malesef marka olarak yuksek mebla bunlar.markaya lafim yok.galeriler agzina kadar araba dolu ama satmak.mesele degil onlara cunki yaza dogru nasilsa satilcak diyorlar

Benim bi arkadaş 2018 kadjarını satılığa çıkardı geçen hafta. Üstelik yurtdışı işi çıktığı için piyasasının 20 bin tl altını yazdı. Daha arayan yok dedi sabah. Öyle bir piyasa olmuş

Piyasa durgun, fiyatlar olması gereken yere geliyor gibi. Piyasa şişmişti malumunuz.

bu yıla mahsus değil piyasa durgunluğu, her sene aralık-şubat arası 2. el durağanlaşır, bu yıl bir tık fazladır pandemiden dolayı yavaşlama. bahar gelsin, normalleşmede başlarsa piyasa açılır.

Bence de şuan piyasa inanılmaz durgun, çevremde araçlarını satmak isteyen arkadaşlarım var ama kimse satamıyor. Hepsi birbirine bağlı bence, ben satacam ki yenisini alacam, ben alacam ki aldığım kişi de kendisininkini değiştirecek.

Galericilerin verdiği fiyata inmişssin hocam. Ama bu fiyata da zor. Millette para yok.
Alacagim aracin fiyati dustukce ben de indiriyorum. Erken satip risk almak istemedim, satamazsam binmeye devam ederim aracimdan memnunum. Evet millette para yok bencede takipteyim piyasayi satilan arac pek yok.

arkadaşlar bu işin katalizörü KREDİ FAİZLERİ; bizim millet faizi ucuz buldu mu etikete bile bakmaz ;kafasına yatan aracı alır geçer...5 senede öder...ama faizler arttı mı millet isteksizleşiyor.

arkadaşlar bu işin katalizörü KREDİ FAİZLERİ; bizim millet faizi ucuz buldu mu etikete bile bakmaz ;kafasına yatan aracı alır geçer...5 senede öder...ama faizler arttı mı millet isteksizleşiyor.
krediler yüksek haklısınız, bugün de merkez bankasının faiz kararı açıklanacak sanırım yükselecek yine. hayırlısı diyelim.

hocam millet 2.ele o kadar para verene kadar bi tık alt olsun az kaliteli olsun sıfır olsuna bakıyor 2020 ler şimdi havada uçusuyor 10 bin 20 bin altına.
son 2 haftada 2 araba aldık ikisi de 2020 çunku alacagımız araclar ortalama 15 25 bin geri geldi piyasada

Geri