Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

2014 Ağustos Özür Grubu Düşünenler---Tek Başlık

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında sguner_23 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. OZOGUL

OZOGUL Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocalarım eş durumunu size anlatayım. Ocak 2014 eş durumu yaptık. İlk başvuruda eşin sigorta çalıştığı il ilçe bilgilerini vererek ilk başvuruyu tamamlıyorsunuz. Eşiniz öğretmen ise tüm bilgiler zaten sistemde var. Gelelim ikinci başvuruya işte bunda okullar belli oluyor ve tercih yapıyorsunuz hepsi bukadar.
    İldışı eş durumu yapacaklara o il e ait tüm ilçelerdeki normlar görünürken, il içi eş durumu yapacaklara ise sadece eşin bulunduğu ilçe yada ikamet adresi ilçesindeki normlar görünür.

2. mezbele

mezbele Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar takvimde yer alan
    04-08 Ağustos 2014 1. Aşama Başvuruların Alınması ?
    1. Aşama başvuru ne demek bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinrim.

3. antipc

antipc Seçkin Üye Seçkin Üye

Eşinizin durumunu bildirmek demek hocam. Eşinin çalıştığı yerin belgesini vs. okul- mili eğitim silsilesince bildiriyorsunuz. 2. aşamada da tercih edebileceğiniz okullar açılıyor, tercih yapıyorsunuz.

4. antipc

Bu ikinci aşamadan emin misiniz hocam. Böyle bir durum yok. TErcih bir kere yapılıyor. TErcih sonunda da tercihlerim dışında atanmak istiyorum var, onu işaretleyince eşinizin bulunduğu ilçe dışını isteyebiliyorsunuz. Ben geçen sene şubatta denedim, eşimin olduğu yerde hiç okul açılmadı, en son tercih dışı atanmak istiyorumu işaretledim, merkezde açık vardı çünkü. O da gelmedi. Sonra da bir daha tercih açılmadı, ağustosu beklemek zorunda kaldım.

5. antipc

Bu bilgi kesin mi?

6. OZOGUL

OZOGUL Seçkin Üye Seçkin Üye

O bilgi kesin değil ama sanki takvim sarkacak. Meb yeniden yapacağı iliçi ve belki ildışı sonra normlar vs derken takvim sarkar gibi duruyor

7. mezbele

mezbele Seçkin Üye Seçkin Üye

Teşekkürler Hocam. Kararnameyle başvuru yapıcağız sanırım bizde.

8. antipc

Hmm evet hocam olabilir. Ben de baktım biraz kesin bilgiye ulaşamadım. Sağolun.

9. ztd87

ztd87 Üye

agustosta es durumu tayini isteyecegim nikahi yaptim mebbise islettim yalniz es gorev yeri kisminda meb personeli yaziyo bundan sonraki surecte yapmam gerekenler nelerdir fiziki basvuru gerekiyor mu ?

10. nuray01

nuray01 Site Gezgini

Hocam belki bu yıl Şubat ayında sistem değişmiştir bilmiyorum ama ben 2012 de eş durumu yaptığımda 2 aşama halinde oldu.ilk bana sadece eşimin bulunduğu ilçe açıldı.diğerilçelerde a<çık olsa dahi yazamıyodum.eşimin bulunduğu ilçede ki tüm açık okulları yazmassam 2.başvuru hakkım olmuyordu.Eğer eşimin bulunduğu ilçede hiç açık yoksa ozaman ilk aşamada hiç tercih yapamıyosun.ki bende böyle olmuştu.2.aşamada boş kalan yerleri tekrar açtılar ozaman tül ilçeler açıldı bana yani açık kalanlar.ozaman seçebildim.2012 den sonra değişti mi bilmiyorum yanıltmak da istemem sizi.Çünkü bu sistem her yıl bişeyleri değiştiriyor.

11. zakonline87

zakonline87 Üye

şubatta heryer açıldı 2013 özür grubu atamalarında da her yer açıldı. milletin aklını karşıtıranlar çok arkadaşlar. rahat olun her şekilde bilişimde açılıyor. açılırda...

12. SHİFT+DEL

SHİFT+DEL Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaslar simdi ben ilicinde atandim ama daha kararnameler gelmedi. Pazartesi gelecekmis heralde. Bende pazartesi tatile gidecem. Esim ozur durumundsn atandigim yere gelebilirmi. 1. Asama icin bu sikinti yaratirmi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal