2014 İL DIŞI HİZMET PUANI ANKETİ

Kodla Büyü
deliboran' Alıntı:
31.05.2013 itibariyle 229 puan,
Tüm tercihlerim KAYSERİ olacak.
öğretmenim maşallah puan çok iyi.. hayırdır Kuzey Irakta falan mı topladınız bu puanı.. :roll: şaka bir yana hakkınızda hayırlısı...

dengem' Alıntı:
deliboran' Alıntı:
öğretmenim maşallah puan çok iyi.. hayırdır Kuzey Irakta falan mı topladınız bu puanı.. :roll: şaka bir yana hakkınızda hayırlısı...
alan değişikliğinden de gelmiş olabilir?
deliboran hocam nereyi istiyorsun?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
dengem' Alıntı:
deliboran' Alıntı:

hayır öğretmenim 7 yıl Kayseri de çalıştım, eş durumdan 2010 da Erzurum'a geldim, 2 şark bitirdik :)
kısmet bakalım eşimin tercihlerine göre belirleyeceğim. wesselam.

deliboran' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
dengem' Alıntı:
deliboran' Alıntı:

hayır öğretmenim 7 yıl Kayseri de çalıştım, eş durumdan 2010 da Erzurum'a geldim, 2 şark bitirdik :)
kısmet bakalım eşimin tercihlerine göre belirleyeceğim. wesselam.
hocam yukarıda tüm tercihler kayseri olacak demişsin, yolumuz kesişmiyor :=)
ilk atamam hatay-altınözü'nün bir köy okuluydu, 30 puan veriyordu. 1.5 sene sonra askere gidip geri döndüğümde zorunlu hizmet affıyla birlikte orayı 14 puan yaptılar, ben de durmadım tabi. bizde şans yok ki... meb'deki adaletsizliğe bak, ben 30'u istediğim için gittim, benim puanımı nasıl düşürür ki, ben orada kalana kadar puan hakkımı korumalıydı. nerede adalet!
ve 3,5 yıldır antep'in bir ilçesindeyim, 10 puan alıyorum. şaka gibi 10... resmen boşa zaman kaybı buralar

aynı durum benim içinde oldu.. 30 puan veren bir köy okuluna atanmıştım.. 2010 değişikliğiyle 18 puana düştü.. sonra balıkesir'e geldim.. sadece 10 puan veriyor.. 3 yıl kaybım oldu.. inşallah gideceğim yere puanım yeter.. çünkü bi aksilik olmazsa gideceğim yere yerleşmeyi düşünüyorum..

gaziantep'in ilçesi doğu değil mi ? urfa dibimizde... 17 km. yakınlıktaki ilçe merkezi 20 puan, bizimki 10.
şaka gibi, en iyi yer statüsünde.

Cidden 10 puanlık yerde çalışmak çok kötü ben geldiğim ilçeye 58 puanla geldim beş yıl oldu şuan puanın 108 karınca adımı ile ilerliyor. Allahtan tayin istemeyi pek düşünmüyorum da dert olmuyor.

bvck' Alıntı:
209 puanim var.gecen sene 185 gibiydi tayi n dönemi. Isteyebiliyordum istemedim ben de.esimden dolayi da gidebiliyorduk.son anda vazgectik.bu sene ilce belde ne varsa yazacagiz.bu arada kizanlar olabilir ama yan alandan gectim.2 doğu bitirdim.5 sene md ytk Yaptim Dag köyunde.hem de Besi bir arada sinifla.cektigimizi sinifci köy ögretmeni bilir.lütfen yan alandan gecenler kapatti önümüzü demeyin.
katılıyorum hocam bende yan alandan geçtim.
sınıfçının halini ancak ve ancak sınıfçı anlar.....

msalman80' Alıntı:
bvck' Alıntı:
209 puanim var.gecen sene 185 gibiydi tayi n dönemi. Isteyebiliyordum istemedim ben de.esimden dolayi da gidebiliyorduk.son anda vazgectik.bu sene ilce belde ne varsa yazacagiz.bu arada kizanlar olabilir ama yan alandan gectim.2 doğu bitirdim.5 sene md ytk Yaptim Dag köyunde.hem de Besi bir arada sinifla.cektigimizi sinifci köy ögretmeni bilir.lütfen yan alandan gecenler kapatti önümüzü demeyin.
tamam hocam sınıf öğretmeni bu konuda zorlanabilir. doğrudur ama siz bu yolu bilerek seçtiniz. her yıl binlerce atama olmasa bir kısmınız şu an iş başı yapamazdınız.... bilgisayar öğretmenliği okumadınız ki bu branşa geçmek sizin hakkınız olsun... böyle bir mantık olabilir mi ya....
yine bizim branş iyi... beden eğitimi, ingilizce, fen ve matematik branşına geçen çok fazla... tayinleri felç etmişler resmen...
aslında bu yolu açanlarda suç... böyle bir hak bana verilse ben de geçebilirdim belki
çocuğunun matematik dersine yan alandan geçmiş bir matematik öğretmeninin girmesini kim ister ki?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
msalman80' Alıntı:
bvck' Alıntı:
tamam hocam sınıf öğretmeni bu konuda zorlanabilir. doğrudur ama siz bu yolu bilerek seçtiniz. her yıl binlerce atama olmasa bir kısmınız şu an iş başı yapamazdınız.... bilgisayar öğretmenliği okumadınız ki bu branşa geçmek sizin hakkınız olsun... böyle bir mantık olabilir mi ya....
yine bizim branş iyi... beden eğitimi, ingilizce, fen ve matematik branşına geçen çok fazla... tayinleri felç etmişler resmen...
aslında bu yolu açanlarda suç... böyle bir hak bana verilse ben de geçebilirdim belki
çocuğunun matematik dersine yan alandan geçmiş bir matematik öğretmeninin girmesini kim ister ki?
+1 :alkis:

Sizleril bakanliga alalim hocam e-okul filan açıkları kapatirsiniz.Ya da farkli uygulamalar gelistirisiniz. O sirada da yine baskalarina matematik filan da anlatirsiniz ne de olsa matematik hocasi yeismio nabican.Ha bu arada Boteci kardeslerime de az ders verin o gördüğünüz Botecileri de yetistirin o vakit kapatin eksiklerini gediklerini malum 4 yil da ne öğrenmiş olabililer ki.

Sınıfçı bir arkadaş yan alandan nasıl bilişim öğrt.liğe geçebiliyor? İki üniversite mi bitirdiniz.. Cahilliğimi bağışlayın da çıkış noktanız ne oldu öğretmenim??

Bugün sistemi açtığımda yeni bir şok daha yaşadım.
229 olan puanım 197 inmiş, İlçe MEM 'e durumun ne olduğunu sorduğumda 2 yıl 8 aylık ARGE görevlendirmemde puanımın kurumum tarafından yanlış girildiğini yaptıkları incelemede öğrenmişler ve düzeltme yapılmış.

olay kısaca şu görevlendirilen personel görevlendirildiği kurumun puanını alıyormuş görevlendirme süresince 32 puanım uçtu.

tayin durumunda bir sıkıntı çıkacağından değil ama insanın canı sıkılıyor wesselam.

Geri