2013 şubat eş durumunda Ankarayı isteyecek Bilişimciler

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar puanlarımızı ve hangi ilden tercihte bulunacağımızı paylaşabiliriz. Buyurun

Diyarbakır Puan 37;

Hocam siz atamayı kesinleştirip sıralama oluşturmaya başlamışsınız bile. Hadi hayırlısı inşallah...

bilogrt38' Alıntı:
Hocam siz atamayı kesinleştirip sıralama oluşturmaya başlamışsınız bile. Hadi hayırlısı inşallah...

Hocam başbakan açıklama yaptı. Özür grubundan atamalar yapılacak.

resen olursa açıkta yer kalmaz çünkü norm fazlası açıktan fazla tek kurtuluşunuz böteli olmamanınızdır

Bote0621' Alıntı:
bilogrt38' Alıntı:

Hocam başbakan açıklama yaptı. Özür grubundan atamalar yapılacak.
Biliyorum hocam açıklamayı gördüm ama işte başvurular başladı denene kadar ben güvenmiyorumda MEB' e o yüzden söyledim...

ogretmen006' Alıntı:
resen olursa açıkta yer kalmaz çünkü norm fazlası açıktan fazla tek kurtuluşunuz böteli olmamanınızdır

Hocam resen bile olsa boş olan tüm yerleri doldurmazlar. Sonuçta bunun ilk ataması da var. Ben yer açacaklarını düşünüyorum.

sayın hocam eş durumu belli olunca ili sürekli arayın resende tüm okulları doldurmasınlar bu onemli

ogretmen006' Alıntı:
sayın hocam eş durumu belli olunca ili sürekli arayın resende tüm okulları doldurmasınlar bu onemli

Bugün yarın kılavuz açıklanır hocam. Atamanın İl-ilçe emriyle beraber geleceği söyleniyor .

Bote0621' Alıntı:
Arkadaşlar puanlarımızı ve hangi ilden tercihte bulunacağımızı paylaşabiliriz. Buyurun

Diyarbakır Puan 37;

hocam şimdiden geçmiş olsun. eş durumu ataması yapılsa bile bu puanla ankaraya gitmeniz çok zor. sadece ankara değil yozgat kırıkkale gibi yakın yerleride tercih etmeyi unutmayın.

Benden size tavsiye kılavuz veya takvim açıklandıktan bir iki sonra tayin isteyeceğiniz il veya ilçe mem'e gidip durumunuzu anlatıp ağızlarını arayın, durumunuzdan haberdar olsunlar, %100 faydasını görürsünüz tabi konuşacağınız kişiye göre de değişir durum. ancak haberleri olması faydanıza olur. 2 kontenjan varsa belki 3 olur ;)

eş durumunda 113 puanla bursaya bile gidememişti bir BT öğretmeni arkadaş. alan değiştirdi öyle gitti. onun okulu boş biliyorum :)
ama 100den fazla norm fazlası varken resen atama olursa o okul mutlaka dolacaktır.

Hocalarım Ağustosta Ankaraya 19 puanla atanan bile vardı. Ben umutluyum. Resen atamalar olmak gibi ve 50 civarında hali hazırda okul açik kaldı. Bunun üzerine 30 da eş durumu için açılsa eder 80.

Bence de hocam gelirsiniz. Yazın eşinin tayini nedeniyle Ankara ya es durumundan başvuran daha çok oluyor. Subatta taz kadar basvuru olmaz.

Resen atamalar durdurulmuş boş kalan okullar acilacakmış biraz önce Ankara mem ile gorustum...

arkadaşlar yazı yayımlandı 4 şubatta belli olacak tüm açıklar..

Elektronik başvuru formunda eşinin çalıştığı ilçeyi seçtik. Diyelim çankaya i seçtik. Başvuru yaparken sadece çankayadaki okullar mi açılacak yoksa tüm merkez ilç'deki okullar mi açılacak ?

merkezdeki tüm okullar açılır elbette hocam . bu arada puanınız kaç

Geri