2013 Ağustos Özür Durumu ANKARA isteyecekler?puan Tef/Böte

Kodla Büyü
'Bilgi ilkokulu', 'Cocuk sevenler ilkokulu" gibi ilkokullar gorunuyor. Bu okullarda bilisim dersi nasil oluyor? Ortaokullarda olmasi gerekmiyor mu? Acaba bu okullara gitsek norm fazlasi mi oluruz?

Daha once meslek lisesinde calistigim icin bilmiyorum arkadaslar, yardimci olursaniz sevinirim.

Bu arada puanim 52, tef, cankaya

aktasankara' Alıntı:
mr.nfyc' Alıntı:
evet bencede sayı iyi, en fazla 100 kişi başvurmuştur diyorum siz ne dersiniz?

şimdi toplattım türkiye çapında 389 bilişimci ildışından özür tayini istemiş, tabi kaçı ankarayı istemiştir bilemeyiz ama bu bi fikir verir 100 kişiyi de bulmaz gibi

9 kişi ankaradan il dışı istemiş, 33 kişi ankarada iliçi istemiş

iliçindekilerden biri benim :)
126 TEF

Mesaj atan diğer arkadaşlara ricam:
Başlık sadece BÖTE/TEF + Puan yazmamız için açılmış.. Bunları yazdıktan sonra ilaveleri yazarsanız seviniriz.. :) teşekkürler.

ban-u' Alıntı:
'Bilgi ilkokulu', 'Cocuk sevenler ilkokulu" gibi ilkokullar gorunuyor. Bu okullarda bilisim dersi nasil oluyor? Ortaokullarda olmasi gerekmiyor mu? Acaba bu okullara gitsek norm fazlasi mi oluruz?

Daha once meslek lisesinde calistigim icin bilmiyorum arkadaslar, yardimci olursaniz sevinirim.

Bu arada puanim 52, tef, cankaya
O okullarda eski sistem okuyan 7 8 ler var onlarda mezun olunca siz fazlalık olursunuz

Arkadaşlar evim bağlıcada, iki mevki arasında kaldım.
Etimesgut'taki okulları mı yazsam yoksa ilerde "belki taşınırım" diyerek Batıkent'teki okulları mı yazsam?
Öğrenci-veli profili açısından hangi okulları önerirsiniz.
Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

yaw koca Ankarayı bu forumdan takip ederekten 10 kişimi tercih ediyor, kimse puanlarını paylaşmamış , gizliyorlar mı acaba

tercihleri yaptım ve onaylandı hakkımızda hayırlısı olsun
ilk beş
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Ortaköy 80.Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Battalgazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Kanuni Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Arkadaşlar yenimahalle batıkent prof. Dr mehnet sağlamda bilişim tekn. Öğretmeniyim.. Tercih eden varmı?? Sonuçlar açıklandığında paylaşırsanız çok memnun olurum.. Herkese başarılar.. Hayırlı sonuçlar olur inşallah..

Arkadaşlar yenimahalle batıkent prof. Dr mehnet sağlamda bilişim tekn. Öğretmeniyim.. Tercih eden varmı?? Sonuçlar açıklandığında paylaşırsanız çok memnun olurum.. Herkese başarılar.. Hayırlı sonuçlar olur inşallah..

ilk tercih altındağ atatürk teknik ve eml

çocuğumuma bakacak ablanın orada olması açısından okulun bir tarihi olması açısından(şahsen hep yeni okullarda çalıştım ve çok yoruldum) iyi yeni mahaleye gel git yapacağım birde okulun öğrenc, kitlesini lab durumunu hiç bilmiyorum artık ne çıkarşa şansımıza:)

Geri