2013 ADANA BTRÖ BAŞVURULARI BAŞLADI(1ocak-30haziran)

Kodla Büyü

güzel günler

Aktif Üye
Arkadaşlar başvuru btadana sitesinden elektronik olarak yapılıyor önce kullanıcı adınızla giriş yapmayı unutmayın, yoksa başvuru sayfası açılmıyor. gerçi tercihlerde çalışan ve çalışmayan pc sayıları, projeksiyon sayıları vb gibi bilgiler soruyor bunları bize niye soruyorlar onuda anlamadım ya bende kafama göre doldurdum. :)

Link aşağıda.

http://www.btadana.gov.tr/index.php?mod ... =d&id=3028

15 tatilde görevlendirme yapılmaması gerekir ve eğitm öğretmin bitmesi ile görevlendirmenin son bulması gerekir.nasıl 30 haziran oluyor ve nasıl 15 tatili kapsıyor.bunlar yazıyı hiç mi okumuyorlar.

görevlendirmeler dönemlik oluyor ve ilk görevlendirme 25 ocakta bitiyor. ikinci dönem için ayrıca görevlendirme yapılacak.

hikivhiki' Alıntı:
görevlendirmeler dönemlik oluyor ve ilk görevlendirme 25 ocakta bitiyor. ikinci dönem için ayrıca görevlendirme yapılacak.
valla bizim burada 31 aralıkta bitiriyorlardı 2 senedir, benmi bunadım acaba, adanalı kimse yokmu bu forumda ya...

güzel günler' Alıntı:
hikivhiki' Alıntı:
valla bizim burada 31 aralıkta bitiriyorlardı 2 senedir, benmi bunadım acaba, adanalı kimse yokmu bu forumda ya...

evet adanada görevlendirmeler 31 aralıkta bitiyor bende 25 ocağı ilkkez duyuyorum.neden 25 ocak acaba?

güzel günler' Alıntı:

2 senedir demişsiniz ama BTR bu sene gelen bir uygulama belki dediğiniz formatörlükte vardı o konuda bilgim yok. bize gelen yazıda ilk görevlendirmenin 25 ocak'ta biteceği.

temmuz ocak görevlendirilmesi yapılmıştı simdide ocak haziran yapılacak. adana da yazında formatörlük yapılıyordu. diğer illerde farklı olabilir. adana da bu şekilde bundan sonra ama dönemlik yapılır.

güzel günler' Alıntı:
Arkadaşlar başvuru btadana sitesinden elektronik olarak yapılıyor önce kullanıcı adınızla giriş yapmayı unutmayın, yoksa başvuru sayfası açılmıyor. gerçi tercihlerde çalışan ve çalışmayan pc sayıları, projeksiyon sayıları vb gibi bilgiler soruyor bunları bize niye soruyorlar onuda anlamadım ya bende kafama göre doldurdum. :)

Link aşağıda.

http://www.btadana.gov.tr/index.php?mod ... =d&id=3028

Memleketimi hızlı çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Darısı henüz birinci dönem için olur AL(A)MAYAN illerin başına.

arkadaşlar ne yaptınız ben daha başvuru yapmadım............bu yazıya göre 15 tatilde mi çalıştıracaklar.......başvuru yapmazsak ne olur peki?

arkadaşlar başvurunuzu yapın. 15 tatilde gelin çalışın diyemez kimse. ben adana dayım. başvurumu yaptım. adana mem in tuhaf huyları vardır. bu da onlardan birisi. bt rehberliği için gelen yazıda görevlendirmeler dönem başında yapılır diyor. ama adana bunu okumadı galiba ve görevlendirmeyi formatörlükten kalma alışkanlıkla 1 ocak a kadar yaptılar. şimdi bitiyor görevlendirme. haliyle yeni olur alacaklar. 25 ocak a kadar çalışırız. sonra tatilimizi yapar geri geliriz. 30 haziran a kadar çalışırız. olay budur yani.

Geri