2012000354 Web Tasarım (Flash) Kursu Edirne

Kodla Büyü

bilgent

Üye
Arkadaşlar 2012000354 nolu Web Tasarım (Flash) Kursu Kız Teknik ve Meslek Lisesi - MERKEZ / EDİRNE başvurusu onaylanan var mı?

Ordayız, kısmetse. kalacağımız yer nereydi? 2 gün önce trakyada olacağım da.

arkadaşlar bu kurs işleri nasıl oluyor gitmeye değer mi bilgilendirirseniz sevinirim zaten bildiğimiz şeyler fakat sertifika almak içinmi gidiyorsunuz ne karımız olacak onu soruyorum

metemli' Alıntı:
arkadaşlar bu kurs işleri nasıl oluyor gitmeye değer mi bilgilendirirseniz sevinirim zaten bildiğimiz şeyler fakat sertifika almak içinmi gidiyorsunuz ne karımız olacak onu soruyorum

karınız: görmediğiniz bir yeri görmek
zararınız: mükemmel bir yorgunluk
ne kar ne zararınız: yolluğunuz ve aldığınız kurs

oguz-han' Alıntı:
metemli' Alıntı:

açıklama için teşekkürler

bir sorumda şu bu kur dönem içine geldiğinde görevli izinlimi oluyorsunuz

gündüz ve açık liseden girdiğiniz dersleri kursta iken girmiş mi sayılıyorsunuz yani ek dersi tam mı alıyorsunuz

metemli' Alıntı:
oguz-han' Alıntı:
metemli' Alıntı:

açıklama için teşekkürler

bir sorumda şu bu kur dönem içine geldiğinde görevli izinlimi oluyorsunuz

gündüz ve açık liseden girdiğiniz dersleri kursta iken girmiş mi sayılıyorsunuz yani ek dersi tam mı alıyorsunuz

formatörken ve okul açıkken bana resen FATİH kursu çıkmıştı. Ek dersim kesilmedi yolluğumu da aldım. Ama resen olduğu için mi ek dersim kesilmedi bilemiyorum. Muhtemelen senin de ek dersin kesilmez diye tahmin ediyorum.

reysen oldu diye kesilmeyeceğini zannetmiyorum demekki bu tür kurs ve seminerlerde kesinti söz konusu değil hocam teşekkürler

bilgent' Alıntı:
arkadaşlar kursta gençlik spor il müdürlüğü misafirhanesinde kalınacakmış.bilginize....

bu bilgi ile araştırdınız mı?
neredeymiş, bizim kolay bulacak bir tarife ihtiyacımız olacaktır.
öğretmen evi olsaydı kolaydı.

hocam okul müdürüyle görüştüm.pazar günü giriş yapabilirsiniz dedi.burası edirne nin girişindeymiş.trakya birlik müdürlüğü ile yanyanaymış.otobüsle gelirseniz firmalar bilir dediler.hangi gün gitmeyi düşünüyorsunuz?

Geri