Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

2012 polo 1.2 benzinli ve corsa 1.2 benzinli kullanan varmı

Konu, 'Sosyal Kültürel Eğlence Spor ve Otomobil Forumu' kısmında globalist tarafından paylaşıldı.

1. globalist

globalist Site Gezgini

polo 1.2 benzinli ve corsa 1.2 benzinli kullanan varmı görüşü nedir acaba

2. mriza

mriza Seçkin Üye Seçkin Üye

ben 1.2 corsa(2002) kullanıyorum, çekiş olarak fena değil ufak motorlu diye çekincen olmasın fakat hacim olarak çok küçük 2007 ve üstü biraz daha geniş ama onlar da dar sayılır, eğer ailen varsa çocuk falan hiç yaklaşma derim, birde 1,2 az yakar diye bir düşüncen varsa o da yanlış bir düşünce lpg takmazsan benzin çok pahalıya geliyor lpg takarsan zaten küçük olan bagaj iyice küçülüyor ama konfor yönünden çoğu muadillerine beş basar, direksiyon falan diğer arabalara göre çok yumuşak kısacası fazla yol yapmayacaksan, kalabalık değilsen çok ideal bir araba :)

3. faruks

faruks Seçkin Üye Seçkin Üye

clio hb 1.2 kullanıyorum... 80-90 arası kullanımdığımda gercekten uzun yolda 100 km 4,9 lt yakıyor... ç.ekişine gelince çok aşırı rampalarda tabiki araç kalabalıksa sıkıntı oluyor fakat iki kişiyle yolda iyi ise bence bir sıkıntı yok kaptır gitsin....

4. apronax

apronax Site Gezgini

corsa 1.2 alacağına 1.4 al bende 2004 1.4 var yakıt benzin şehiriçi 280 yakıyor

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal