2012 Özür Grubu Atanamayanlar.Peki Şimdi ne Olacak?

Kodla Büyü
insanın zoruna gidiyor hocam ben batıya atanabilecekken kendi isteğimle doğuya gittim doğu muafiyetleri yüzünden hem il dışından 4 yıldır gelememek hem de eş durumunda ayrı kalmak ve seneye de bu durumun değişmeyeceğini bilmek zoruna gidiyor insanın...Allah bu onları bu duruma sebep olanların ve onları ülkenin başına bela edenlerin belasını versin...

Ben seneye ücretsiz izin alacağım...Hatta daha büyük hedeflerim var..Onlar için çalışacağım..Gidip okulda köle bilgisayarcı= Formatör olmaktansa paşa paşa koltuğumda oturup kucak kucak para kazanacak bir meslek alanına girmeye çalışacağım arkadaşlar...Öğretmenlikten soğuttular bizi..Ben 15 saat ders alırım diye düşünürken Adana formatörlük görevlendirmesini yapmış bile...En azından eşimin yanına gidebilmek için haftasonu+1 veya 2 gün daha katarım diye düşünürken tüm haftamın dolduğunu az önce öğrendim...Ne düşüneceğimi daha bilemiyorum...Eş durumu tayinine garanti gibi bakarken dün gidip otobüs bileti almak çok zoruma gitti...Allah biliyo ya bizi bu hale getirenler için içimden o kadar çok şey geçti ki....Bir kaşık suda boğasım geliyor tüm sorumluları........... :(

özrünün bulundugu ilde açık olmayıp eşi tayine tabi memur(polis,hakim,asker,kaymakam,vali..) olanlar için süreç nasıl işledi acaba? aramızda böyle biri var mı? Durumları beklemede mi?

Geri