Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

2012 Özür Grubu Atanamayanlar.Peki Şimdi ne Olacak?

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında faruks tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. 5538turkuaz

5538turkuaz Üye

bende böyle bir şey yok hocamm.bende samsun a istedim.

2. 5538turkuaz

5538turkuaz Üye

bir de sorması ayıp nasıl başlık açıyoruz buraya??biri bana yardımcı olabilir mi?

3. şeyma

şeyma Seçkin Üye Seçkin Üye

En aşağıda görünmesi lazım ama :S

4. yusufaltunhan

yusufaltunhan Aktif Üye

Hocam atanmayı istediğiniz ilde kontenjan yoksa 29-30 Ağustos seçenegi çıkmıyor o sadece ilde kontejan olup atanmak istenen ilçede olmadığında açılan seçenekler.

5. flame81

flame81 Aktif Üye

6. m_esen

m_esen Seçkin Üye Seçkin Üye

41.tercih işaretleyenler o atamaya başvurabilcek. kontejan yoktur denilen kişiler zaten 41 seçeneğini göremiyo ve başvuramayacak

7. mb1984

mb1984 Seçkin Üye Seçkin Üye

aynen katılıyorum hocam, il emri hakkımız gasp edildi,herhalde kimsenin haberi yok....

8. fat_ser

fat_ser Aktif Üye

bence herkesin "il emrinin kaldırıldığından" haberi var ama kimsenin umrunda değil, tuzu kuru olanlar için bir sorun yokk.

9. alperdemir

alperdemir Site Gezgini

hocam ben de bunu düşünüyorum eşdurumu benim için de yalan oldu ben muşta eşim antalyada kaldık. iki yıllık meslek bölümü derken hangi bölümler bunlar

10. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

sağlık alanında.. bayansanız hemşirelik okuyun 2 yıl sonra antalya merkezde bir hastanede 3 bin tl maaş alın.. döner sermaya vardır kesin.. vallahi erkekseniz yinede okuyun derim ben.. :)

11. alperdemir

alperdemir Site Gezgini

insanın zoruna gidiyor hocam ben batıya atanabilecekken kendi isteğimle doğuya gittim doğu muafiyetleri yüzünden hem il dışından 4 yıldır gelememek hem de eş durumunda ayrı kalmak ve seneye de bu durumun değişmeyeceğini bilmek zoruna gidiyor insanın...Allah bu onları bu duruma sebep olanların ve onları ülkenin başına bela edenlerin belasını versin...

12. fat_ser

fat_ser Aktif Üye

AMİNNNN...

13. ozdemir1001

ozdemir1001 Aktif Üye

Ben seneye ücretsiz izin alacağım...Hatta daha büyük hedeflerim var..Onlar için çalışacağım..Gidip okulda köle bilgisayarcı= Formatör olmaktansa paşa paşa koltuğumda oturup kucak kucak para kazanacak bir meslek alanına girmeye çalışacağım arkadaşlar...Öğretmenlikten soğuttular bizi..Ben 15 saat ders alırım diye düşünürken Adana formatörlük görevlendirmesini yapmış bile...En azından eşimin yanına gidebilmek için haftasonu+1 veya 2 gün daha katarım diye düşünürken tüm haftamın dolduğunu az önce öğrendim...Ne düşüneceğimi daha bilemiyorum...Eş durumu tayinine garanti gibi bakarken dün gidip otobüs bileti almak çok zoruma gitti...Allah biliyo ya bizi bu hale getirenler için içimden o kadar çok şey geçti ki....Bir kaşık suda boğasım geliyor tüm sorumluları........... :(

14. yesimk06

yesimk06 Süper Üye Süper Üye

özrünün bulundugu ilde açık olmayıp eşi tayine tabi memur(polis,hakim,asker,kaymakam,vali..) olanlar için süreç nasıl işledi acaba? aramızda böyle biri var mı? Durumları beklemede mi?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal