2012 AĞUSTOSDA ADANA DA SINAVA GİRECEKLER...

Kodla Büyü

bote_erz

Süper Üye
Süper Üye
ARKADAŞLAR ADANADA ASKERİ ÖĞRETMENLİK İÇİN KİMLER SINAVA GİDECEK...SAAT KAÇ GİBİ GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ VE KAÇINCI GÜN GİDECEKSİNİZ..İLK GÜN BELİRLENİYOR DİYORLAR DOĞRUMU BEN 3. GÜN GİDECEMDE...DAHA ÖNCE SINAVA GİRMİŞ ARKADAŞLAR BİLGİ VEREBİLİRMİ BİR DE RİCA ETSEM...ŞİMDİDEN HERKESE BOL ŞANS...

aynen öyle kardesim ben de cok arastırdım ben de ankarada giricem de 1.gün gitmeyi düsünyorum erkenden halledip geleyim ya :)

geçen yıl girmiştim bir gün önceden sıra numarası alıyorsunuz.
adanadan 5 sınıf arkadaşı girdik sınava hepimiz doguda çalışıyoruz 4 üne askeri ögretmenlik çıktı banada uzun dönem astegmenlik (askeri okulda bilgisayar dersi anlatıyorum) çıktı. hala askerim.Şansınıza artık.

Bingöl'de çalışıyorum. Geçen sene Diyarbakır'da 3. gün sınava girdim. Kısa dönem çıktı. Söz konusu bilinen herhangi bir kriter yok. Ne çıkarsa bahtına artık... :)

sınava 1.günle 3.gün girmenin arasında fark olmadığını mevzuata bakarak görebilirsiniz.

bende adanada 3.gün gireceğim sınava

adana da görüşmek üzere diyeyim o zaman :+1: :++: umarım herşey gönlümüzce olur

Sınav günü sıcaktan beyninin kavrulmasına dikkat et, şapkasız sakın gelme, pancar gibi olursun yoksa...sınava birinci gün veya son gün girmenin hiç bir farkı yok, kimin nereye gideceği aşağı yukarı belirlenmiştir zaten, sınav formaliteden başka bişey değil.

yu_cin' Alıntı:
Sınav günü sıcaktan beyninin kavrulmasına dikkat et, şapkasız sakın gelme, pancar gibi olursun yoksa...sınava birinci gün veya son gün girmenin hiç bir farkı yok, kimin nereye gideceği aşağı yukarı belirlenmiştir zaten, sınav formaliteden başka bişey değil.

bilgiler için çok sağol hocam...bu arada yanımıza kalem silgi gibi şeyler alalım mı yoksa orda verirlermi... GECE 3 ordayım :)))

Arkadaşlar asker öğretmenliği kazananlar askeriyedeki 18 günlük eğitimi tamamladıktan sonra çalışacagı okulda nezaman göreve başlıyor

neyse aradgığım cevabı yönetmelikte buldum arkadaşlar işiine yarayacaklar için paylaşayım
Millî Eğitim Bakanlığı emrine sevk ve katılışları

Madde 10- 1111 ve 1076 sayılı Kanunlara tâbi yükümlülerden, temel askerlik eğitimlerini müteakip geri kalan hizmetlerini Millî Eğitim Bakanlığı emrinde öğretmen olarak tamamlayacak olanların görev yerlerine sevkleri ve katılışları aşağıdaki şekilde yapılır;

a) Temel askerlik eğitimini tamamlayanlara istekleri halinde, yol dahil on güne kadar izin verilir ve izinleri sonunda görevlendirildikleri İl Millî Eğitim Müdürlüğü emrine katılırlar. Bu yükümlülere, Millî Eğitim Bakanlığınca görevlendirildikleri yere kadar olan yol masrafları 1111 sayılı Kanuna tâbi erlerde olduğu gibi sınıf okulu ve eğitim merkezi komutanlıklarınca tahakkuk ettirilir. Ancak izinli bırakılanlara yol masrafı verilmez.

iskenderundan adanaya sınava kendi arabası ile gidecek olan var mı ? yol ücretini veririm beraber gitmiş oluruz.

firtuna61' Alıntı:
iskenderundan adanaya sınava kendi arabası ile gidecek olan var mı ? yol ücretini veririm beraber gitmiş oluruz.

kimse yok heralde adanada sınava girecek...bu arada ne zaman gelecen hocam...

fatih22222' Alıntı:
firtuna61' Alıntı:

valla bilmiyorum karar veremedim bir türlü.. olmazsa arkadaşın arabasını alıp gideceğim 1i gecesinde

firtuna61' Alıntı:
fatih22222' Alıntı:
firtuna61' Alıntı:

valla bilmiyorum karar veremedim bir türlü.. olmazsa arkadaşın arabasını alıp gideceğim 1i gecesinde

gelirsen orda görüşelim birinde bende giricem tabi koca yerde bulabilirsek birbirimizi :D

Geri