2011000113 - Bilgisayar (Ofis İleri Seviye) Kursu

Kodla Büyü

n_a_bas

Aktif Üye
selamlar

07/03/2011 18/03/2011 tarihleri arasında "Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü - MERKEZ TEŞKİLATI / BAKANLIK"
bu kurs hakkında bir kaç sorum olacak bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

1. bugüne kadar kurum + ilçe + il ve ilgili birim tarafından onaylandı sadece H.İ.E.Bşk. değerlendirmede.
H.İ.E.Bşk. son onay tarihi kurs başlangıç tarihi yani 07/03/2011
şimdi bu adamlar o güne kadar beklemezler tabii de ne zaman onaylanır ya da reddedilir.

2. eşim ve ben (ikimiz de bt öğretmeniyiz) beraber bu kursa başvurduk ve beraber gitmemiz icap ediyor. bunun için yapılabilecek bir şey var mı?

3. birimize çıkıp birimize çıkmazsa ne yapacağız bilemiyoruz h.i.e.bşk. arayıp iptal olur mu?

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

birinize çıkıp diğerinize çıkmazsa arayıp iptal etme gibi bi durum olamaz hocam. Ancak rapor alıp kursa katılmazsınız.

hcoam bende başvurdum ama kararsızlık ve bazı sebeplerden dolauyı okul onayını geciktirdim kaldı öle

hedb ye kadar gitmişsse olur büyük ihtimalle
inş ikinizede çıkar
çıkmazsa çıkmayan rapor alır öle gidersiniz ancak orayı arayıp 2 kişi olacagınızı belirtmeniz iyi olur
yada çıkan rapor alacak o da gitmeyecek :))
keşke banada çıkabilseydi yaw :(

arkadaşlar bana da çıktı bu kurs...kurs hakkında bilgim yok ama sanırım ofis 2010 öğretiliyormuş...bi de ankarada konaklama yeri neresi arayıp yer ayırtmamız lazım mı bilen var acaba...bi de başka gidecek var mı aranız da ... zaten toplam 17 kişiymişiz...:)

hocam durumunuzu anlıyorum ama bu tür kurslara yüzlerce kişi başvuruyor. eğer rapor alma gibi bir niyetiniz varsa başkasının başvurup katılma hakkına engel olmuş olursunuz. ben ce başvurduysanız çok önemli bir neden de yoksa gitmelisiniz diye düşünüyorum.

bana da çıkmış hocam bu eğitim. daha önce istediğim çıkmamıştı bu çıkmış çok şükür :++: katılacak arkadaşlarla orada görüşmek üzere..

konaklama yeri başkent öğretmenevi dir hocam. bizde pardus kursundayız şuan. orda kalıyoruz. bütün ücretleri siz ödüyorusunuz yatak ücreti de dahil. haberiniz ola :) sonradan onlar hesaba yatırıyolarmış..

evt ya kartım var ama bandrolu yok bişey olur mu?? bilen birileri varsa söylerse sevinecez...

Geri