2011-2012 Seç. Bilgi ve İletişim Tekn. Dersi Yıllık Planı

Kodla Büyü
.Docx
Madde imleri düzenlenmiş son hali

Ekli dosyalar

• 2011-2012 Bilgi ve İletişim Tek. Yıllık Planı.rar
    61.1 KB · Görüntüleme: 325
Arkadaşlar 1 saat seçilen sınıflarda planı nasıl yapcaz anlamadımki aynı konuların hepsini o sınıflarda 1 e mi düşürücez, bölersek yetişmez nasıl olacak bir fikri olan varmı?

Paylaşımınız için teşekkürler.Ancak planda gördüğüm bir eksik var.Hedef ve davranışlar yazılırken konu başlıkları yazılmış.Bu bölüm yazılırken "... kullanabilme , ..... geliştirebilme" gibi ifadelerin yer aldığı cümleler kullanılmalı bildiğim kadarıyla.Bir müfettiş beni bu konuda uyarmıştı o nedenle paylaşmak istedim.

1 saatlik planı geçen yıl çok aradım fakat bulamadım. ders saatlerini 1 göstermek mantıklı gelmedi herhangi bir teftişte planda yazılan konuların hesabı bi şekilde sorulduğunda işlenmemiş konular yüzünden zor duruma düşmek istemedim
1 saatte donanım 4-5 satte windows işledim...hem de projeksiyonsuz..bu yıl win. hiç işlememeyi düşünüyordum fakat öğrencilierin eksiği çok olugyor...

anadolu lisesi yada başka bir lisede 4 yıl içerisinde 1 defa seçilebiliyor...eğer 2. defa seçilmişse hatalıdır... bit2 diye bişey duymadım...

kiymet' Alıntı:
anadolu lisesi yada başka bir lisede 4 yıl içerisinde 1 defa seçilebiliyor...eğer 2. defa seçilmişse hatalıdır... bit2 diye bişey duymadım...

Evet hocam. Hatalı seçmiş idare, uyarınca iptal ettiler. Sadece 11'lere 1 saat kaldı şu an 5 saat.

bu 2. defa seçilememe olayını bilmiyordum. geçen sene 11 ler dersi almış bu sene de alacaklar. şuan söylesek ders ne olacak peki tüm program değişir. böyle kalsa ne olur peki cezası yaptırımı vb.. nedir ?

ders seçimlerinden idare sorumludur hocam, bizi ilgilendiren bi durum yok, 2 ssat bile yetersizken tek saat seçmemeleri gerektiğini anlatamıyoruz...

Hocam teşekkürler.
Kurban bayramı tatili geçen yıla göre ayarlanmış. Bilginize

Geri