2010 takvimleri (calendar 2010) - 11 Takvim şablonu

Kodla Büyü

nuribjk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Toplamda 11 link ve takvim resmi var. Bazılarından birbirine benzeyen 2 takvim çıkacaktır. Ben fireworks ve photshop ile düzenleyebieleceniğiz yani bu programların desteklediği şablonları seçtim. vektörel programlarda düzenleyebileceğiniz bazı şablonlarda var, isteyene onlarıda gönderebilirim

2010 yılı şablonları önizleme ve download adresleri

Re: 2010 takvimleri (calendar 2010)

sağol hocam psd olması güzel
sınıf resimleri var elimde sınıf takvimi yapabiliriz bakalım ne çıkacak ortaya

Re: 2010 takvimleri (calendar 2010)

pckopat11' Alıntı:
sağol hocam psd olması güzel
sınıf resimleri var elimde sınıf takvimi yapabiliriz bakalım ne çıkacak ortaya

rica ederim hocam...
yaptığın çalışmalarıda burada yada pcegitime paylaşırsan süper olur :+1:

Çok teşekkürler hocam, baya güzelmiş, ben de geçen yıl rehberlik yaptığım sınıfa bilgisayarbilişimden faydalanarak takvim yapmıştım, çok hoşlarına gitmişti. Bu yıl da okulun böyle bi projesi var, tabiki bir fotoğrafçıyla anlaştılar. Öğrencilere güzel bi jest oluyo

nuribjk hocam tkvimlerden biri çok hoşuma gitti ama rapidten indiremiyorum 10 kere indirildi :( ama çok güzel takvim çok işime yarayacaktı acaba yardımcı olabilirmisiniz??????

t85' Alıntı:
nuribjk hocam tkvimlerden biri çok hoşuma gitti ama rapidten indiremiyorum 10 kere indirildi :( ama çok güzel takvim çok işime yarayacaktı acaba yardımcı olabilirmisiniz??????

2tanesini indirdim bende de problem oldu

Hocam hangi takvimde sorun var bilmiyorum. Gerçi bende hepsini indirmemiştim bunların. İnternetten bulup paylaştım sadece.

Geri