2005'den sonra başlayanlara İlave Bir derece

Kodla Büyü
Arkadaşlar Mebbis'e toplu sözleşmede söz verdikleri 2005 şubattan sonra başlayanlara bir derece'nin işlendiği arkadaş var mı

ilçeden liste istediler gönderdik 15 ocak itibarıyla sisteme eklenir ve şubat maaşlarını bu son derce kademeye göre alırlar

Memurlar.nette bu konuyla ilgili yazının İnsan Kaynakları Müdürlüğü aracılığıyla okullara gönderildiğini belirten haber vardı.
Gerçi Habib Ocak Hocamız konuya vakıftır :++:

Tüm her yere yazı gelmiş verilecek diye yazıyorlar ne zaman gelir ne zaman verilir...

Evet hala bir değişikli yok mu arkadaşlar. Ama benim işler böyledir. Herkes alır bana yansımaz. dilekçe yazarız ile, onlar yanıt vermez. gidilir gelinir telefonlar mailler. Eminim yine böyle olacak. :D

İşlenmedi daha hocam okullara yazı geldi bilgiler istendi şubat maaşına yansır muhtemelen

e-volkan' Alıntı:
Meb ve yöresel farklı uygulamalar her zamanki gibi..

Arkadaş bu kadar zor mu Allah Aşkına atama tarihleri belli alan belli almayan belli Mebbis Yöneticisinin bir tıkıyla yapabieceği bir şey değil mi???

Nerde yaşıyoruz Allah Aşkına?

Bunu bile yapamayanlar bizden NASA ya adam yetiştirmemizi mi bekliyorlar?

legender' Alıntı:
Hocam benim Ocağın başında Mebbise işlenmişti ama şubat ayı maaşına yansıyacak
mebbis de yazanların bi kıymeti yok hocam. maaş ile ilgili işlemlerde esas olan KBS sistemidir. hizmet süreleri, sigorta gibi özlük işlemlerinde esas olan HİTAP sistemidir. o yüzden aldığınız maaşın kaçıncı derece ve kademeden ödendiğini öğrenmek için e-devletten bordronuza bakın.

gelen yazıda zaten 15 ocak itibariyle yapılması deniyor derecelerin.

yani şubatta verilir derece ile ilgili farklar.

ama ocak ayında almamız gerekiyor diye şubat maaşında ocak15-şubat 15 arası olması gereken derece farklarını yaparlar mı bilemiyorum.

craxx' Alıntı:
gelen yazıda zaten 15 ocak itibariyle yapılması deniyor derecelerin.

yani şubatta verilir derece ile ilgili farklar.

ama ocak ayında almamız gerekiyor diye şubat maaşında ocak15-şubat 15 arası olması gereken derece farklarını yaparlar mı bilemiyorum.
memurlar nette 15 ocak-14 şubat arası ödenmeyecek yazıyordu.

Bu arada diplomalar kontrol ediliyo arkadaşlar. Mebbisteki diploma numaramın başında sıfır olmadığı için bursa ilçe mem özlük haklarına gidip düzelttirmek zorunda kaldım. Derecenin ne zaman verileceğini sordum. Ne zaman işe başladığımı sordu. Mart 2008 de başladığımı söyleyince 2005 ocaktan 2008 marta kadar üç sene çalışmanız gerekiyor gibisinden anlamsız deli saçması bişey söyledi. Tabii ki öyle bişey yoktur ama içim rahat etmedi 4-1 olucam sonuçta. Bi de size sorayım dedim. Derece alan arkadaşlar memuriyete kaç yılında girdiniz. 2005 Şart değildir heralde. Öyle bişey olsa 2005 ten itibaren yazması gerekir dimi. Teşekkürler

krack' Alıntı:
Bu arada diplomalar kontrol ediliyo arkadaşlar. Mebbisteki diploma numaramın başında sıfır olmadığı için bursa ilçe mem özlük haklarına gidip düzelttirmek zorunda kaldım. Derecenin ne zaman verileceğini sordum. Ne zaman işe başladığımı sordu. Mart 2008 de başladığımı söyleyince 2005 ocaktan 2008 marta kadar üç sene çalışmanız gerekiyor gibisinden anlamsız deli saçması bişey söyledi. Tabii ki öyle bişey yoktur ama içim rahat etmedi 4-1 olucam sonuçta. Bi de size sorayım dedim. Derece alan arkadaşlar memuriyete kaç yılında girdiniz. 2005 Şart değildir heralde. Öyle bişey olsa 2005 ten itibaren yazması gerekir dimi. Teşekkürler
15 Ocak 2015 tarihinde görevde olan herkes ücretsiz izinde dahi olsa 1 dereceyi alacak

Geri