20 Bin TL ye alınabilecek en iyi araç hangisi?

Kodla Büyü
Biraz ayrıntıya gir hocam hb mi sedan mı, fizel mi benzinli mi vs vs yardımcı oluruz :D

hocam benzinli tabiki ama malum artık benzinli arabaya kimse binmiyor...lpg li olursa olmasa da taktıracam sedan hb farketmez...

km orjinal ve kazasızsa fiyat iyi...sanırım Authentique paketli araç??dynamıc yoktur o fiyata...

sana tek tavsiyem eğer dizel diyosan kia cerato derim.benim şahsi düşüncem clioyu bedava verseler binmem.tabiki tercih meselesiii

cerato bizim bölümde bir arkadaş da vardı tüketiminden çok memnundu;ama araba da özellik olarak çok eksik var;hatta yolcu h.yastığı dahi yoktu...biraz üst donanımlıların dada fiyat artıyor..hocam bence sen limiti 22-23e doğru çıkarıp içinen daha çok sinen bi araba için koşulları zorla..Authentique paketli cliolar dada donanım olarak pek bişey bulamazsın..ama onda 2 h.yastığı var :)

hocam opel astra tavsiye ederim lpg li olursa emin ol çok memmun kalırsın. o fiyatada uygun bir astra bulabilirsin.

Araba konusunda 15binden başladım 23 binde bitirdim. Araba konusunda bütçeyi ayarlamak zor oluyor. Umarım istediğiniz arabayı alırsınız.
2004 Golf IV kullanan biri olrak golfleri de bir düşünün derim. Diğer araçlar hakkında pek bilgim yok ama arkadaşlardan kullandığım diğer araçlara göre gayet iyi ve konforlu. Tabiki aynı segmentteki araçlar için diyorum.

görünüş olarak pek güzel gelmeyebiliir ama toyota yaris dizel almanı tavsiye ederim. Bu kadar az yakan bi araç görmedim. Arka koltuklarda baya geniş rahatlıkla ayaklarınız sığıyor. Triptonik dizel yaris bulursanız bide temiz olduğuna içiniz sinerse kaçırmayın derim hocam.

sedabote' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-ihtiyactan-satilik-2007-opel-corsa-1-3-esentia-51492448/detay/

bu aracı değerlendirir misiniz arkadaşlar
belden aşağı boyalı fiyatta piyasanın oldukça altında, tramer den sorgulat ciddi kazası olabilir ...ama dizel YENİ KASA corsalar da iyi bi seçenek olabilir;uygun fiyata ve kazası olmak şartıyla..

Hocam şu an ikinci el fiyatları çok uçmuş durumda.Bence aceleniz yoksa biraz bekleyin derim...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
arabadan pek anlamam, meraktan soruyorum :)
bu hyundai coupe'ın tasarımı çok hoş ama tutulmuyor. neden ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 44/detay/#

hocam kendine göre bi piyasası var bu aracın;ama alıcı kesim de satıcı kesimde genelde 30 yaş altı genç bekar kesim olduğundan daha az insana hitap eden bi araç..ayrıca tek kapı olması da 2. elinin zayıf olmasının sebebi olabilir..ama aslında o fiyata gerçekten çok şekil bi araba :) bi de ne yazık ki iç tasarımı-donanımı ;dış tasarımı kadar iddialı ve güzel değil;hatta direksiyon göstergeler konsol neredeyse hyundai getzle aynı...bi de son olarak 1.6 benzinli bi araç olduğundan yakıt tüketimi yüksektir...ama dış tasarım gerçekten süper :)

Geri