20.000 ₺ Param Var Sizce Nasıl Bir Yatırım Yapmalıyım?

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba arabamı sattım borçları ödedim. 20.000 ₺ param kaldı nasıl bir yatirim önerirsiniz. Hassasiyetimiz hepimizin malumu faize bulaşmamak bu minvalde onerilerinizi bekliyorum.

Haklısınız hocalarım peki altını kuyumcudan mı alayım yoksa bankada altın hesabı açarak mı alayım?

Küçük bir ildeyseniz kendi ilinizden altın almayın çünkü yüklü miktarda alınca gerçekten çok fark ediyor. İstanbul'a yakınsanız oradan alın. Riski severseniz, merakınız varsa ben borsa derim, çünkü hisse değerleri çok çok düşük. Ama risk yüksek işte.

• Beğen
Tepkiler: omd
kuveytturk'ten altın hesabı aç, altın al hocam. internetten direk "senin bankan" üzerinden başvuru yaparsan geceleri belli saatlerde makas açığı fazla olmadan al sat yapabilirsin. uzun vadede her türlü kar edersin. 25000 liralık altınım vardı 3 yılda 60000 civarına yükseldi. arsa almak da diğer bir seçenek olabilir.

https://basvuru.seninbankan.com.tr/YourBank

• Beğen
Tepkiler: omd
benim olsa kesinlikle kriptopara alırdım. Çok güzel gelecek vaadeden projeler var. NEO, HYDRO, WEPOWER araştırabilirsiniz.

Çiftlik bank gibi kolay kazandıran işlere bulaşma da hocam, altın güvenilir bir yatırım aracıdır.

Geri