2 monitöre ayrı 2 desktop

Kodla Büyü

teacher42

Site Gezgini
arkadaşlar bendeki nvidia ekran kartı hem vga hemde dvı çıkışından görüntü alıoyrum ama yatay genişleterek ancak masaüstünü 2 ekrana yayabiliyorum.ama ben isityorum ki bir monitörde masaüstü diğer monitörde başka masaüstü olsun.bunun için herhangi bir yazılım yada donanım varmıdır.

masaüstü sağ tık-->>nvidia ekran-->>1772ED-->>Nview Görüntü ayarları-->>Nview-->> Sekmelerden yatay genişletme-->>uygula tamam

ttalan46' Alıntı:
masaüstü sağ tık-->>nvidia ekran-->>1772ED-->>Nview Görüntü ayarları-->>Nview-->> Sekmelerden yatay genişletme-->>uygula tamam
zaten dediğin gibi yaptım arkadaşım.o şekilde aynı masaüstünü 2 monitöre yaymış oluyorsun.ama ben birbirinden bağımsız masaüstü yapılabilirmi diye soruyorum.mesela bir masaüstünden güvenlik kameralarını izleyip diğer masaüstünden de günlük işleri yapmak istiyorum.senin dediğin gibi yaptığımda herhangi bir ekranı tam yaptığımda iki monitörüde kaplıyor

hocam aslında yatay genişletme aradığınız şey. mesela kamera görüntüleri ekranını ikinci monitöre sürükleyin fare ile, daha son ekran genişlet dediğinizde o monitörün ekranını kaplayacaktır. siz de diğer monitörde günlük işlerinizi yapabilirsiniz..

Geri