2. İl dışı olacak.....mi

Kodla Büyü

lover128

Aktif Üye
Arkadaslar bugün itibari ile İl dışı iptal işlemi bitti..sizce ilerleyen günlerde 2. Bir İl dışı gündeme gelir mi....

muhtemelen olur diye düşünüyorum.zira birçok kişiye haksızlık oldu.gerçi meb haksızlığın merkezi zaten ama bakalım...

Bizim arkadaşlar sırf gidelim diye 41.tercihi açtılar. Sonra vay kötü okul geldi ben gitmem dediler.
Gitmeyeceğin okulu niye yazarsın ?
Oraya gidecek insanlar da var hak nerede ?
Şahsen olmamalı...

açılmasın bence seneye okul bırakmadınız laaaa :lol:

ankarada kıyısından köşesinden mamaktan sincandan bizede kalsın biraz

olur bence :D bende 2. il dışı ile ayrılmıştım... norm güncellemeleri yapılıyor..

Benimde temenni olmasi yönünde bi kaç okul aradım adamlar eylülde norm fazlası olursunuz dedi...yani dogru durust bi tercih yapamadik ...sendikalar 2. İl dışı için dilekçeleri meb e vermişti. .birde erken seçim beklentileri ile norm güncellemesi bittikten sonra inşallah bi Ann önce duyuruya çıkarları

Meb norm guncellemelerini ekimde yapacagini duyurdu. Normlar guncellenmeden 2.il disi atamalar sikinti yaratir.

Tabi ya 2. yapılsın sonra 3. yapılsın. En son geç kalanlar için 4. yapılsın hatta. Tövbe ya sabır...

geçen sene ikinci il dışı yapıldı ama hiç yer açılmadı.. bence alınan bir karar varsa zamanında tam ve eksiksiz uygulanmalı.. 1. 2, 3. ....... böyle gideceğine bir kere yap, adam gibi kontenjan ver ve kimse mağdur olmasın..

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Bizim arkadaşlar sırf gidelim diye 41.tercihi açtılar. Sonra vay kötü okul geldi ben gitmem dediler.
Şahsen olmamalı...

O yine iyiymiş, bizim hocanın ilk tercihi tuttu. Sonradan merkeze uzakmış diyerek iptal ettirdi. Tutmadan önce lütfedip google dan bile bakmamış okula :verymad:

repocket' Alıntı:
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Şahsen olmamalı...

O yine iyiymiş, bizim hocanın ilk tercihi tuttu. Sonradan merkeze uzakmış diyerek iptal ettirdi. Tutmadan önce lütfedip google dan bile bakmamış okula :verymad:

Bu durumda ikinci il dışı olsa bile birincide atama iptal ettirenin başvurması engellenmeli.

Geri