2.Faz Tüm Admin Şifreleri

Kodla Büyü
Açılış şifresi:
etkullanici
Fatih.1234

Kullanıcı hesabı denetimi şifreleri:
EBAAdmin şifresi H3g********5%1
MEB-SBStd-User
hY********65

İstek üzerine şifreler kaldırıldı. Öğrenmek isteyenler meb sbs şifresi paylaşıldı zaten bir çok yerde onun şifresini googlede aratsınlar diğer şifrede altlarda yazacaktır. Şifresi olmayanlae konuya yazarlarsa epostalarına göndermeye çalışırım veya öm ile

Re: Kamuoyuna açık 2.Faz Tüm Admin Şifreleri

Kıramayanlar da artık sayenizde öğrendi,
lütfen mesajı silin bunun bir anlamı yok.

Yeni üye Salih Karaman lüften paylaşımınızı silin , şifreler açık olsa bile sizin paylaşımınızla bu daha açık olacaktır. Burada emek veren bir sürü insan var bunu bu şekilde paylaşmak ne size ne de bu foruma fayda getirecektir. Şifreye nasıl ulaşabileğinizi forumu biraz araştırırsanız öğrenirsiniz ....

hasari' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Bu gün sanırım bir hocamız teknoloji forumlarını tanıtmak amaçıyla bilgisayarbisim.net 'i kullanmış. Sizlerden ricamız öğrencilerinize bu siteden bahsetmemeniz onları buraya yönlendirmemeniz. BilgisayarBilisim.NET 'in öğretmenlere özgü bir forum olmasını istiyoruz bu yüzden tespit ettiğimiz öğrencileri forumdan uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Bu konuda gereken hassasiyeti göstermenizi umuyoruz. Hepinize kolaylıklar ve yeni eğitim öğretim döneminde başılar dileriz.
BilgisayarBilisim.NET Yönetimi

Hasari hocama katılıyorum umarım bu paylaşım bir öğrenciye ait değildir...

Kaldırdım dostlar olmayanlar mesaj yazarsa özel yoldan atmaya çalışacağım kusura bakmayın.

Geri