2. FAZ ETKILESIMLI TAHTA SISTEM GERI YUKLEME İMAJI YEPYENİ

Kodla Büyü

asev13

Üye
Sistemde Yüklü olan Programlar;

Windows Tüm güncelleştirmeler yapılmıştır ve tüm programlar full sürümdür ve sorunsuz .çalışmaktadır.Boyutu : 17.8 GB'dir.

• MEB_SERTIFIKASI yüklenmiştir.
• Epic Pen 3.0
• Antropi Teach
• ActivInspire_1.3
• V-Sınıf
• Ofis 2007
• Dynet
• Movie Maker
• Mozilla Firefox
• Google Chrome
• Photoshop
• Paint.Net
• PhotoShape
• İmage Resizer
• İras.exe ( Meb Resim Küçültme )
• Total Video Converter
• Format Factory
• Notepad++
• İnternet Download Manager
• Usb Disk Security
• 360 Total Security
• LightShot ( Ekran alıntı aracı )
• Proshow Producer
• Winamp Player
• Aimp3 Player
• K-Lite Mega Codec Pack
• VLC Media Player
• BS Player
• QuickTime Player
• Real Alternative 2.0.2
• Gom Player
• UnityWebPlayer
• Google Earth
• WinRAR 5.21 Final TR
• 7-Zip
• Adobe Acrobat Pro (Pdf oluşturma, word pdf yapma, pdf word yapma)özelliklidir. Extra programa ihtiyaç yoktur.)
• .NET Framework 4.6 Final TR
• Java Runtime 8 updade 45
• Flash Paketi ( Adobe Flash player, Adobe AIR, Adobe Shockwave )
• Microsoft Visual Runtime 2.0(2005,2008, 2010, 2012,2013)
• DirectX End-User Runtimes
• Yazı fontları eklenmiştir(1.sınıflar)
• Windows 10 yükseltme iptali yapılmıştır. (Lüzümsuz dosya indirip sistemi yoruyordu.)
• Simgeler üzerindeki Kısayol Okları Kaldırılmıştır. (Görsellik açısından)
• Klasör Sağ tuş menüye Klasörlere istediğiniz rengi atayabilirsiniz.
• Masaüstüne ; Bilgisayarı Kapatma, Oturumu Kapatma, Kullanıcı Değiştirme, Yeniden Başlatma kısayolları yapılmıştır.
• Explorer Yenileme (exlorer kapatıp yeniden başlatıyor).
• Kullanıcı hesapları temizlenmiştir. Sadece etkullanici ve EBAAdmin hesabı mevcuttur.

Xkja4o.png

9o3ngQ.png

Not: indirme Linkleri talebinize göre istemiş oldunuz hosda yüklenecektir.

Valla super olmus hocam rlinr saglik... habib reyisin dedigi gibi google drive candir.

amip33' Alıntı:
Valla super olmus hocam rlinr saglik... habib reyisin dedigi gibi google drive candir.

teşekkürler hocam. yalnız ben bu google drive üyelik bi türlü alamadım ya sanırım ücretli istyo üyelik. 30 gün deneme diyor ama oda olmuyo

hocam bende bekliyorum sabırsızlıkla indirmeyi. tahtaların imagenı almam lazım bir an önce. teşekkür ederim.

Baska yere yuklesende olur hocam. Evden indirir hallederiz bi sekilde.

Sayın hocam imajı torrent olarak ekleyebilirsen indirme ve paylaşımı daha hızlı ve kolay olacaktır. Emeğinize sağlık.

Hocam öncelikle emeğine sağlık. Kurduğun programlar güzel olmuş ve bir kaçı haricinde güncel program olmuş. (Office mesela). Bu imajı Windows 10 ile hazırlasaydınız tadından yenmezdi doğrusu .. Tekrar teşekkürler..

Hocam "mega.nz" ye yüklerseniz güzel olur. Hem üyeliğe 50 gb ücretsiz alan veriyor. Hemde okul internetinde sorunsuz indirebiliyoruz.

google drive olabilir fiber yavaş gibi geldi bana google drive a yükleyecekseniz partlar halinde olması önerilir tek part olmasın fiber de yavaş indiriyor hocam bana sorarsanız en güzeli EBA hocam ordan saniye 5mb 10mb çekerek indiriyor Eba da ki win10 imajını 1 saatte indirdi

İmajiniz cok guzel ancak lisans problemi olacak uygulamalar var bence akilli tahtalarda bunlari kullanmak her zaman risk ve sorumluluk yukleyen kiside olacak. Office yerine office viewer kullanmak daha mantikli ornegin. Emegine saglik tabiki ihtiyac sahibi illaki vardir. Yukleme yeri olarakta yandisk ya da gmail drive mantikli olacaktir

Su zaman kadar kim tahtayi açıpta programlarin lisansina bakti ki bu kadar lisansi problem yapiyorsunuz

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam imaj kaç gb? Birde ne zaman yüklemeyi düşünüyorsun. Çok sürecekse beklemeyelim.

Geri