2. Faz E.T. W81 full disk acronis fabrika imajı

Kodla Büyü
adem hocam çok sağolun paylaşım için 32 gblık flasha burdaki imajı yükledim.Anlatıldığı gibi ama bootlamadı galiba tahtaya denediğimde olmuyor .Başka nasıl flashtan çalıştırabilirim?Flashım toshiba 32 gb .Bunu yapabilirsem imaj almayı denemek öğrenmek istiyordum ama olmayacak gibi.

Eline sağlık adem hocam, senin diğer forumdan aldığım multiboot çalışmanı 4 senedir sorunsuz kullanıyordum, bu imajın da win.8.1 de iki tahtada sorunsuz olarak kuruldu ancak admin şifresi buradan verilenden farklı sanırım. pm ile yahut 754258@me.. mail ile bildirirseniz sevinirim. Selamlar. (yanlış yere yazmışım düzenlenmiş imajın admin şifresini isticektim.)

Hocam imajı uyguladım fakat ses yok cihazda, yüklü ses çıkış aygıtı yok uyarı veriyor, sorun nedir acaba , driver eksikliğimidir adem hocam?

baris52' Alıntı:
Hocam imajı uyguladım fakat ses yok cihazda, yüklü ses çıkış aygıtı yok uyarı veriyor, sorun nedir acaba , driver eksikliğimidir adem hocam?
hocam 1 2 kez yaşadım bende onu, akıllı tahtanın üzerindeki ses açma kapama tuşlarından ayarlayınca geri geliyodu. birde aygıt yöneticisinden, ses kartını kaldır diyebilirsiniz, kaldır deyince driver i silmeyin ama, yenileyince kendisi yükleyecektir.

Geri