2 ayrı okulda öğretmenlik yapanın not girişi?

Kodla Büyü

biseydicemm

Aktif Üye
farklı okullarda derse gireniniz varmı? kadronuzun olmadığı okulda e-okula not girişini nasıl yapıyosunuz? idare bana şifre veremedi.çözüm bilen?

hocam ikinci okuldan size tanımlama yaparlar. müdür yardımcısı ile görüşün.
ikinci bir kullanıcı adı şifreniz olacaktır.

hocam gödevlendirmeniz mebbise işlendi ise e-okulda görünürsünüz. size kullanıcı adını ve şifresini tanımlarken kimlik numaranızın son rakamını yazmaz ise hem kendi hemde görevlendirme olduğunuz okulda not girebilirsiniz.

hocam e okulda iki okul için iki ayrı kullanıcı tanımlanıyor daha önce benim için yapılmıştı.

Hocam iki okulda size TC kimlik nosu ile kullanıcı adı vermeye çalıştığı için sorun çıkabilir. Bir okulda adınızı yazsınlar kullanıcı adı kısmına sorun çözülür.

bu kayıtlar nasıl oluyor bilmiyorum.ama tc kimlik noyu yazınca diğer okulda kaydım olduğu için kaydetmedi haliyle.kullanıcı adı illaki tc ile olmayacaksa ne diye debeleniyo bu idare anlamadım. hala not girecem ben :x bi kişide bi işi bilsin yaaa :| söyliyeyim bakayım dediklerinizi.teşekkür ederim.ama şu tc nin son rakamının yazılmaması olayıda nedir? sorun çıkmazmı?

kullanıcı adları aynı olmamak kaydıyla yapılabilir. büyük ihtimal görevlendirildiğiniz okul müdür yard. tc no denemiştir oda böyle bir kullanıcı var diye uyarmıştır sorun ondan kaynaklanıyor.

Geri