2-13 eylül 2013 Yolava Eğitimde FATİH Projesi

Kodla Büyü

eda_y

Site Gezgini
2-13 eylülde Yolava Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Eğitimde FATİH Projesi Kursu'na onay vermişler nihayet :alkis: Fatih projesini almayan son öğretmenlerden olsam gerek :scared: Kaç senedir yazıyorum yazıyorum çıkmıyordu. Başka kimler gelecek acaba? 18 mart mezunlarından var mı gelecek?

ben de almadım hocam daha.
böyle giderse alamayacak gibiyim hemi de...
ayrıca da btr olduk geçen yıl...
inşallah bu yıl da okullar açılmadan görevlendirmeleri yaparlar da geçen yıl gibi kasımda başlamayız btr ye...

Bana müdür 2 eylül demişti, yanlış mı demiş ? Yazı da ortalıkta yok. Taynim çıktı diye ordan oraya savruluyor güya.

Selam arkadaşlar...
Beni beğenmiyor bu hizmetiçi dairesi galiba...
Geçen yıl Fatih altyapı seminerine katıldım ve ildeki Eğitici arkadaşta sağolsun FaTiH kullanım kursuna katılmamız için teşvik etti. Ve yetkililere bildirdi. Ne hikmetse gene reddedildim. Kursa alınan arkadşların bir bizim bilmeediğimiz farklı bir özelliği mi var anlamadım. Varsa arkadaşlar ben de bileyimde öyle olmak için çalışayım biraz...İl tavsiye etmesine rağmen yine red yine red...Ayrıca kursa başvuru bittiğinde 190 civarı kişi vardı ne oldu biranda 362 kişiye çıktı... borsa mübarek...Bizim başka başvurmak istedileerimizde uzatmalar oynanmıyorda burda oynanıyor. Allah aşkına birisi bana hangi kritelere göre alındığını söylesinde ben de rahat edeyim.Niyse...
Gene kızdım...Gerçekten akİl birisi cevaplarsa çok memnun olacağım...
Herkese saygılar...

komando38' Alıntı:
Selam arkadaşlar...
Geçen yıl Fatih altyapı seminerine katıldım ve ildeki Eğitici arkadaşta sağolsun FaTiH kullanım kursuna katılmamız için teşvik etti. Ve yetkililere bildirdi. Ne hikmetse gene reddedildim. Kursa alınan arkadşların bir bizim bilmeediğimiz farklı bir özelliği mi var anlamadım. Varsa arkadaşlar ben de bileyimde öyle olmak için çalışayım biraz...İl tavsiye etmesine rağmen yine red yine red...Ayrıca kursa başvuru bittiğinde 190 civarı kişi vardı ne oldu biranda 362 kişiye çıktı... borsa mübarek...Bizim başka başvurmak istedileerimizde uzatmalar oynanmıyorda burda oynanıyor. Allah aşkına birisi bana hangi kritelere göre alındığını söylesinde ben de rahat edeyim.Niyse...
Herkese saygılar...

Hocam benim torpilim yok, 5 tane tercih yaptım bu yaz: Ankara,Rize,Antalya ve iki tane Yalova...Yalovadan bir tanesi çıktı
Ayrıca başvuru kısmında fatih projesinde bir okulda çalıştığımı belirttim buna göre alım yapıyor olabilirler mi acaba :?:

arkadaşlar hem 2-6 eyl. hemde 9-13 eyl. var.karışıklık olmasın.9-13 eylül kurs yazım geldi.

Maraş veya çevresinden 9-13 Eylül kursuna gidecek var mı arkadaşlar? 3-4 kişi olursak arabayla gidemezmiyiz?

Beni de reddetmişler komik gerekçelerler,Gerekçede başvuru sayısının fazlalığı,ilinizdeki eğitmen yeterliliği,bi gerekçe daha vardı hatırlayamadım,adapazarındayım bu arada.

komando38' Alıntı:
Selam arkadaşlar...
Herkese saygılar...

senede sadece bir kursa karılabilirsiniz. eğer daha önceden kursa katılmışsanız otomatikman reddediliyor. vede her bölgeden belirli sayıda öğretmen alıyorlar. il kontenjanı var sanırım. Ayırca bu tür kurslara erken başvurmak önemli galiba. 48 kişi alınacaksa mesela ilk 48in içinde olmanın artısı var sanırım. Bunlar sadece benim fikir yürütmelerim :?

Geri