1930-2013 Yılları Arasındaki Öğretmen Maaşları

Kodla Büyü
Bırakın bunları!!
-Ev kredidisi çekmeyin
-Tüketici ve araç kredisi kullanmayın
-Kredi kartı kullanmayın
>>Sizden zengini yok<< ama sabredemeyip bir an evvel ev almak istiyen, sabredemeyip güzel araçını satıp sıfır km araç almak isteyen bankaya koşuyor, çift maaş öğretmenlerin evine 4500-5000tl giriyor yuhhh... yetmiyor tabii sizden önce banka kesiyor paranızı, bu dediklerimi yapın parayı koyacak yer bulamazsınız 3 senede hem kira öder hem ev alırsınız.
Sizin gibiler yüzünden ev fiyatları araba fiyatları uçtu gitti çünkü bir şekilde satılıyor nasıl olsa kredi varya...... ben para biriktiren insana rastlamadım, berekete inanın biriktirinki bereket gelsin, biriktirme yerine kredi çekerim öderim diyorsunuz! Hayatı siz yaşanmaz hale getirdiniz.

erden60' Alıntı:
Bırakın bunları!!
-Ev kredidisi çekmeyin
-Tüketici ve araç kredisi kullanmayın
-Kredi kartı kullanmayın
>>Sizden zengini yok<< ama sabredemeyip bir an evvel ev almak istiyen, sabredemeyip güzel araçını satıp sıfır km araç almak isteyen bankaya koşuyor, çift maaş öğretmenlerin evine 4500-5000tl giriyor yuhhh... yetmiyor tabii sizden önce banka kesiyor paranızı, bu dediklerimi yapın parayı koyacak yer bulamazsınız 3 senede hem kira öder hem ev alırsınız.
Sizin gibiler yüzünden ev fiyatları araba fiyatları uçtu gitti çünkü bir şekilde satılıyor nasıl olsa kredi varya...... ben para biriktiren insana rastlamadım, berekete inanın biriktirinki bereket gelsin, biriktirme yerine kredi çekerim öderim diyorsunuz! Hayatı siz yaşanmaz hale getirdiniz.
ne yalan söyleyeyim, size hak verdim, tek suç öğretmende,

değiştirmesinler yaşam şeklini babalar gibi yaşasınlar, oh bir de fotosentez yapmayı öğrenirsek maaşa da gerek kalmaz.

maaşlardaki değişimi öğretmenlerin ihtiyaçlarına göre inceleyelim...

2002 yılında = 540 tl maaş giderlere bakalım -------- 150tl kira + 15 tl tüp + 5.5 tl 1 kg et + 20 kuruş ekmek + 1,6 tl 1 litre benzin
2013 yılında = 1850 tl (1950 değil) giderler ---------- 750tl kira + 74 tl tüp + 28 tl 1 kg et + 75 kuruş ekmek + 4,9 tl 1 litre benzin

yukarıdaki hesaba göre bile baksanız maaşların yeterli düzeyde olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz... yukarıdaki örnekler çoğaltılabilir ama maalesef yetkililerde şöyle bir mantık var don lastiğinin, pinpon topunun, misafir kolonyasının fiyatları artmadı. bu kafayla incelenirse tabiki normal gelir maaşlar...

Geri